FIA atmetė „Haas“ protestą (1)

FIA atmetė „Haas“ protestą
logo 2018 Lapkričio 24 d. 14:19, Pirelli / LAT Images

FIA teisėjai, išanalizavę turimą medžiagą atmetė „Haas“ protestą prieš „Force India“ komandą.

Pateikdama protestą JAV ekipa bandė įrodyti, kad dabartinė „Force India“ nusižengia taisyklėms, nėra konstruktorė, tad negali dalyvauti F-1 lenktynėse.

„Haas“ teigimu, „Racing Point Force India“, dalyvaujanti čempionate, naudoja „Sahara Force India“ sukurtus bolidus bei įvairias jų detales. Tuo tarpu taisyklės nurodo, kad čempionate dalyvaujančios komandos turi naudoti pačių sukurtus bolidus.

FIA teisėjai atmetė „Haas“ protestą teigdami, kad „Sahara Force India“ nebėra čempionato dalyvė ir nesivaržo F-1 lenktynėse. Anot teisėjų, buvusi komanda ir jos savininkai yra pardavę savo turtą bei teises naujiesiems ekipos savininkams. Tad „Racing Point Force India“, kuriai FIA suteikė super licenciją rugpjūčio 29 d., dalyvauja čempionate kaip konstruktorė ir taisyklių nepažeidžia.


Komentarai (1)
YZF
| 11/24 14:53 Atsakyti
Haas bande pagauti ant 'taisykliu punkto', bet ir durniui aisku kad cia ta pati komanda tik kitu pavadinimu. Zinoma kad toki amerikieciu bandyma praspyre ir tiek. Pamenat kaip vasara kazkas cia bande garsiai aiskinti kad tai ne ta pati komanda ir kad cia taisykles kertasi ir bus uzdrausta dalyvauti kituose etapuose ir pan. Egzpertai reiskesi. Bet kaip visada - realybe kicks in ir tenka susitaikyti su tikraisiais ivykiais. #toldya
×

TOP naujienos