„Force India“ kreipėsi į FOM dėl išankstinės piniginės išmokos (3)

„Force India“ kreipėsi į FOM dėl išankstinės piniginės išmokos
logo 2016 Lapkričio 17 d. 07:14, Force India
Force India“ komanda kreipėsi į F-1 komercijos teisių valdytoją Bernie Ecclestone‘ą ir FOM dėl išankstinės piniginės išmokos.
Tai ne pirmas kartas, kai minėtoji ekipa taip elgiasi. Dėl galimybės anksčiau laiko gauti jai priklausančią dalį pinigų, komanda kreipėsi į B. Ecclestone‘ą prieš metus. Tuomet „Force India“ pavyzdžiu pasekė „Sauber“ ir „Manor“.
Tam, kad ekipai anksčiau laiko būtų išmokėta tam tikra dalis pinigų, B. Ecclestone‘as visų pirma turi sulaukti visų čempionate dalyvaujančių komandų sutikimo.
Pagal galiojantį susitarimą, FOM už praėjusio sezono pasiekimus kas mėnesį, nuo vasario iki lapkričio, ekipoms išmoka dalį pinigų. Gruodžio ir sausio mėnesiais, kuomet vyksta intensyvus pasiruošimas naujam sezonui, piniginės išmokos komandoms nėra skiriamos.
Teigiama, kad „Force India“ prašymas dėl išankstinės išmokos nėra susijęs su ekipos kitų metų biudžetu, kuris jau yra suformuotas.
2016 m. F-1 sezoną minėtoji komanda greičiausiai užbaigs užimdama ketvirtą vietą konstruktorių įskaitoje. Už šį pasiekimą „Force India“ kitąmet gaus 3 milijonais JAV dolerių didesnę išmoką nei šiemet.

Komentarai (3)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Zilvaras
| 11/19 16:09 Atsakyti
Jei 5 vieta gautų 1 milijoną, 4 vieta - 4 milijonus, ar būtų ašaros?
Grengas
| 11/17 10:27 Atsakyti
pritariu, išmokos skirtumas tarp 10 ir 11 vietos 30 milijonų, o tarp 4 ir 5 tik 3 milijonai...
deivec
| 11/17 10:10 Atsakyti
Už šį pasiekimą „Force India“ kitąmet gaus 3 milijonais JAV dolerių didesnę išmoką nei šiemet.
Cia saziningas pinigu padalijimas ? :D 4 vieta uzims ir gaus tik 3 limonais daugiau :D:D:D juokas ir asaros nuo tokiu faktu
×

TOP naujienos