„Force India“ nutarė pakeisti pavadinimą. Bet ne į „Force One" (2)

„Force India“ nutarė pakeisti pavadinimą. Bet ne į „Force One"
logo 2017 Lapkričio 12 d. 14:29, Force India

„Force India“ komanda jau kitą sezoną nori praleisti su kitu pavadinimu, bet iš pradžių pasirinkto „Force One“ pavadinimo nutarta nenaudoti nenorint sugadinti santykių su „Liberty Media“.

Šių metų vasarą pasirodė informacija, kad Vijay Mallya planuoja savo „Formulės-1“ kolektyvui surasti kitą pavadinimą – kur patrauklesnį sirgaliams bei rėmėjams – jo finansiniai konsultantai užregistravo net keletą įmonių su bendru „Force One“ pavadinimu.

Tačiau po kurio laiko V. Mallya pranešė, kad kol kas nepasisprendė iki galo, ar jis nori tokių didžiulių permainų.

Ši istorija pratęsta rudens pabaigoje. Po konsultacijų su naujaisiais sporto bosais iš „Liberty Media“ „Force India“ pareiškė, kad geriau nenaudoti tokio naujo pavadinimo, nes jis turi sąskambį su pačia F-1 („Formula One“ ir „Force One“ – trumpinys F1 tinka abiem atvejais).

Komandos vadovo pavaduotojas Bobas Fernley‘us papasakojo, kad jie nesulaukė jokio draudimo dėl iš pradžių pasirinkto pavadinimo, tačiau dabar pasistengs surasti ką nors kito.

„Mums tikrai iškiltų sunkumų pasirenkant „Force One“ pavadinimą, - pasakojo B. Fernley‘us. – Kaip ir visada, mes norime su visais išlikti partneriais, tame tarpe ir su F-1 bosais. Tai paprasčiausias mandagumas. Kiekvienam arčiau širdies yra mažesnis pasipriešinimas.

O jei paliksime mandagumą nuošalyje, tai mums vis vien teks dirbti su „Liberty Media“ bei FIA ir tikėtis, kad mes dirbame dėl bendrų interesų ir konstruktyviai.

Tai ne vienintelis variantas, kurį mes turime. Mes tyrinėjame ir kitas galimybes.

Kad ir koks bebūtų galutinis sprendimas, mes suprantame, kad jis turi būti priimtas apgalvotai, kadangi pavadinimas su mumis turi išlikti ilgai. Mes norime vystyti mūsų prekės ženklą, kad jis simbolizuotų komandos judėjimą į priekį, naujoje eroje kartu su „Liberty“.

Kartu britų specialistas pridūrė, kad bet kokiu atveju žodis „Force“ („jėga“, „galia“) turi išlikti pavadinime.

„Mes jo nesilaikome, bet tai žodis, kurį vertėtų išsaugoti, - aiškino B. Fernley‘us – tai esminis variantas, nuo kurio mes atsispiriame. Tačiau paskutinį žodį tars komandos bendrasavininkiai, mes jiems tik teikiame rekomendacijas“.

Kalbėdamas apie potencialius pervadinimo terminus, jis pridūrė, kad procesą reikia užbaigti iki kito čempionato starto: „Mums bet kokiu atveju teks pereiti per „Formulės-1“ Komisiją. Manau, kad realu tai padaryti iki gruodžio vidurio, tuomet paraiška bus laiku patenkinta“.

Oficialių paraiškų terminas yra iki sausio mėnesio.

„Force India“ operacijų direktorius Otmaras Szafnaueris pasakė, kad visos pirminės procedūros jau beveik užbaigtos, beliko tik apsispręsti, kaip pavadinti komandą.

„Mums beliko tik išsirinkti, - kalbėjo jis. – Kiekvienas turi savo nuomonę, bet pavadinimas renkamas ilgam laiku, todėl reikia viską padaryti teisingai. Bet tai negali būti „Force One“ ar kažkas panašaus“.

Komentarai (2)


neonas
| 2017 Lapkričio 12 d. 16:58
Ismeskim visokius 'force' ir tegul pavadina PINK PANTHER :))
TFSI
| 2017 Lapkričio 12 d. 15:16
„Force Majeure"
×

F-1.lt pulsas