„Force India“ pratęsė kontraktą su S. Perezu (2)

„Force India“ pratęsė kontraktą su S. Perezu
logo 2018 Spalio 18 d. 20:07, Force India

Sergio Perezas 2019 metais važiuos šeštą sezoną už „Force India“ komandą paeiliui.

Apie „Force India“ kontraktą su Sergio Perezu buvo žinoma anksčiau, bet oficialaus jo patvirtinimo teko laukti iki šios dienos: reikėjo suderinti visas sutarties detales. Prieš JAV etapą „Force India“ patvirtino, kad Perezas pasilieka jų pilotu ir kitą sezoną.

Antrojo šios ekipos pavardė dar nepaskelbta, bet neabejojama, kad juo taps Lance Strollas, kurio tėvas sezono viduryje išpirko komandą. Dėl skolų kreditoriams „Force India“ buvo įvestas išorinis valdymas, o tai atsitiko po Sergio Perezo ieškinio teismui, nes darbdavys pilotui buvo skolingas 4 mln. dolerių.

Per savo karjerą Perezas lenktyniavo už tris komandas „Formulėje-1“: iki „Force India“ tai buvo „Sauber“ ir „McLaren“. Jo sąskaitoje viena antra vieta (2012 metais „Sauber“ sudėtyje) ir šešios trečiosios vietos. Penkios iš jų iškovotos „Force India“ sudėtyje.

Paskutinius su sezonus jis užbaigė 7 pozicijoje asmeninėje įskaitoje. Šiemet likus keturiems etapams iki sezono pabaigos jis taip pat yra septintas ir turi po lygiai taškų kiek ir Kevinas Magnussenas bei Nico Hulkenbergas.

Be laisvos vietos „Force India“, po vieną laisvą vietą taip pat dar yra „Toro Rosso“ ir „Williams“ komandose.

Komentarai (2)


Rimvydas Rozenas_2
| 2018 Spalio 20 d. 07:22
Tai tas aklasis bent 4 liamais už tave HOXai turtingesnis,tai manau jam *** ka tu manai.
Gerai kai pas tave erelio akys :D
HOX
| 2018 Spalio 19 d. 15:54
Krito mano akyse tas Peresas. Nusivyliau as juo totaliai. Nesuprantu kaip aklus i F1 priima. Turetu eit invalidumo pensijos.
×

F-1.lt pulsas