“Force India” ruošia dešimt sparnų variantų (7)

“Force India” ruošia dešimt sparnų variantų
logo 2017 Sausio 24 d. 06:50, Force India
2017 metų sezone po didelių reglamento permainų daug ką lems mašinos modernizacija sezono metu. „Force India“ technikos direktorius Andy Greenas laukia „tikrų ginklavimosi varžybų” – ruošiasi atnaujinti bolidą kas antroms lenktynėms.
A.Greenas: Šiais metais labai daug kas priklausys nuo aerodinamikos efektyvumo ir nuo prispaudžiamosios jėgos. Dabar mes ruošiame net 10 sparnų variantų – priekinių ir galinių, o galutinis jų pasirinkimas bus priimtas konkrečioje trasoje. Dėl didesnio priešpriešinio pasipriešinimo maksimalus greitis kai kuriose tiesiosiose bus mažesnis, bet mašinos stabdys vėliau, greičiau įsibėgės ir su kur kas didesniu greičiu įveiks posūkius, todėl vidutinis rato įveikimo greitis padidės.
Aerodinamines versijas mes skirstome į keturias kategorijas. Maksimalios prispaudžiamosios jėgos prireiks Monake, Singapūre, Budapešte ir Barselonoje. Aukštos – Melburne, Sočyje, Silverstone, Šanchajuje ir Bahreine. Vidutinės – Spa, Monrealyje ir Baku. Varianto Monzai, kur reikės minimalios prispaudžiamosios jėgos ir mažiausio priešpriešinio pasipriešinimo, kol kas mes nesuradome. Ten daug kas priklausys nuo greičio tiesiojoje ir mes ties tuo dirbame“.

Komentarai (7)
Black_Death
| 01/25 22:34 Atsakyti
užmiršau naujinti bus galima viso sezono metu. Bet varikliai vis vien "pigiau" nes sugedusias metalines dalis galima iš naujo perlydyti, taip neišmetant, o panaudojant esamą žaliavą ;- D
leksas
| 01/25 21:22 Atsakyti
Black_Death> nuėmė tokenus
Black_Death
| 01/25 14:20 Atsakyti
Arvis Lavrinovic> zinoma, kad ne! Varikliu tobulinimas sezono metu buna uzsaldytas. Jei sugenda sezono metu nukerpa plomba ir "perrenka" visa tai kapeikas tekainuoja.
Arvis Lavrinovič
| 01/25 02:17 Atsakyti
Ne ant varikliu? :D
Klepsidra
| 01/24 11:05 Atsakyti
ant sparnu iseina viena didziausiu biudzeto daliu siaip
Arvis Lavrinovič
| 01/24 09:17 Atsakyti
Kas galvosi sparnas paredaguot milijijonus kainuoja? :D
deivec
| 01/24 07:44 Atsakyti
nu va ...matosi kaip taupo pinigus :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas