„Ford“ traukiasi iš „Formulės-1“ (118)

„Ford“ traukiasi iš „Formulės-1“
logo 2004 Rugsėjo 17 d. 14:22, Jaguar
„Ford“ koncernas šiandien pranešė, kad pasitraukia iš „Formulės-1“ ir parduoda „Jaguar“ komandą bei „Cosworth“ variklių gamyklą.
„Po kelis mėnesius trukusio tyrimo „Ford Motor Company“ nusprendė, kad jokie grupei priklausantys prekių ženklai negautų pakankamos naudos iš dalyvavimo „Formulėje-1“, – šiandien pranešė „Jaguar“ ir „Land Rover“ vadovas Joe Greenwellas.
„Mes savo verslą „Formulėje-1“ parduodame“, – pridūrė jis.
Kiek anksčiau kuluaruose sklandė gandai, kad „Ford Motor Company“ padidins finansinę paramą komandai ir pervadins ją į „Ford“.
Realiausiu kandidatu įsigyti parduodamą ekipą laikomas „Red Bull“ koncernas – dabartinis šios komandos ir „Sauber“ rėmėjas. Pasak „Ford“, jei komandos nepavyktų parduoti, ji būtų visiškai uždaryta.
Parduodama ne tik „Jaguar“ ekipa, bet ir legendinis variklių gamintojas „Cosworth“, kurio vardas ilgą laiką siejosi su „Ford“ vardu. Šiai organizacijai, jei neatsiras pirkėjas, taip pat gresia likvidavimas.
„Cosworth“ variklius naudoja ne tik „Jaguar“, bet ir dvi mažosios „Formulės-1“ komandos: „Jordan“ ir „Minardi“. Jei agregatų tiekimas nutrūktų, šių komandų likimui kiltų labai didelė grėsmė.

Komentarai (118)
T-Ervis
| 09/21 19:47 Atsakyti
Jeigu pelytės bėga laivui šakės. Tikrai negeri laikai F1. Nesuprantu kaip FIA galėjo sudirbti tokį projektą. Bernie tai išvis ąsilas--kaip galima komandai pavėjui tokius žodžius mėtyti. Raudona spalva taip protą sumaišė kad pats nesupranta ką daro. Kaip diena taip naujiena. Septynis kart padarytą čempioną jau visi ir užmiršo....
arejas
| 09/21 13:59 Atsakyti
Xsas> liudna, vis galvojau ka dabar reiks daryt, ir prisiminiau, kad geriausia Jaguar dalis MW lieka F1. Nors Williamsams nejauciu apskritai nieko, bet juk galima sirgti uz tiesiog uz lenktynininka. Nieko kito kaip ir nebelieka. Nu dar paziuresim kas nupirks, viltis kvaila, bet tikiuosi, kad ivyks stebuklas ir vel pamatysime Stewart komanda.
arejas
| 09/21 13:54 Atsakyti
Pritariu Airiui, niekaip nesuprantu, kodel parduodama ir Cosworth, negi Ford traukiasi is automobiliu sporto visiskai...?
.:M.S:.
| 09/21 08:54 Atsakyti
Labai gaila :( Belieka tiketis, kad kazkas nupirks ja ir nebus jin likviduota, nes dar vienos komandos sumazejimas tikrai nebutu geras dalykas :(
annizizi
| 09/20 16:04 Atsakyti
Labai labai ir karta labai liudna kad Ford traukiasi. Prisiminus 70' net sunku patiketi kad nebebus tu laiku dominuojancio varikliu gamintojo.
Airis (BMW)
| 09/20 13:34 Atsakyti
Labai liudna zinia :((( na bet is dalies tai as suprantu kad Ford taip turejo padaryt, bet kodel Cosworth????????:(((Tai kas dabar gamins sportinius Ford modelius????Labai liudna zinia :( Dabar reikia tik viltis kad ji pateks i geras rankas...
FC-deportivo
| 09/20 11:50 Atsakyti
visai neidomu daros ;//~~~
Xsas
| 09/20 11:11 Atsakyti
arejas,greta> ....neturiu ka pasakyti :( Uzuojauta. Ilgai svarsciau ar isvis ka rasyt. Kam tos kortos. Ypac kai AF1 TYCIA provokuoja. Dziaukis AF1 dziaukis...galbut ateis diena, kai suprasi ka reiskia toks smugis, kai tavo mylima komanda turi pasitraukt. Tau juokas is kitu nelaimes. Saipykis kiek nori.
PauliusMS
| 09/20 10:19 Atsakyti
Liudnoka, bet taip turejo buti. Pravaliskas ju dalyvavimas buvo ir Bernie ne veltui taip sake. Gaila, bet nieko nepadarysi - realybe tokia. Gail kad kitamet nebus galimybes isvyst CK...
Vytia
| 09/20 01:00 Atsakyti
Nesuprantu,ko cia visi verkia.Tokia Ford politika Jaguar atzvilgiu,buvo markes zlugdymas,geda.Nei alkani,nei sotus.Nupirks normali kompanija,ir vaziuos.O gal ir nenupirks.Apskritai tai dzin.Svarbu Ford WRC liko.Ten protingi zmones dirba,ir zino kaip reikia dirbti.
×

TOP naujienos