„Formulė-1“ padengė milijardo dolerių paskolą (3)

„Formulė-1“ padengė milijardo dolerių paskolą
logo 2017 Rugpjūčio 13 d. 06:00, Pirelli/LAT Images

Prieš kelias dienas rašėme apie „Formulės-1“ finansinius rodiklius 2017 metų antrame ketvirtyje ir komentuodamas juos F-1 vykdomasis direktorius Chase Carey‘us atkreipė dėmesį dar į vieną faktą. Jis tvirtina, kad naujiesiems čempionato šeimininkams pavyko padegti paskolą, lygią vienam milijardui dolerių.

„Mes sėkmingai padengėme sunkią mums finansinę naštą – paskolą, lygią 1 mlrd. dolerių ir atlikome likusios  skolos restruktūrizaciją, o taip pat gavome naujus duomenis iš reitingų agentūrų, - ESPN cituoja C. Carey‘aus žodžius. - Efektas dėl šių priemonių yra nukreiptas į išlaidų mažinimą, o skolos aptarnavimo išlaidos sumažės apie 90 mln. dolerių“.

Tokio finansinio rodiklio kaip grynasis pelnas sumažėjimą Carey‘us aiškina kompanijos vadybos proceso išsiplėtimu o taip pat būtinomis investicijomis, tame tarpe skaitmeninėms technologijoms, o taip pat renginio „F1 Live“ Londono centre organizavimo.

„Kompanijos personalo skaičius dabar yra apie 70-75 proc. reikiamo kiekio nors dabar jis jau yra padvigubintas, – komentavo Carey‘us. – Mes ir toliau samdome darbuotojus. Aukščiausiasis valdymo personalas jau beveik suformuotas, bet visa mūsų komanda suformuota ne pilnai. Mes jau sakėme, kad šis išlaidų punktas sudarys maždaug 50 mln. dolerių per metus, o rudeniop mes planuosime biudžetus ir šis punktas bus patikslintas, kadangi tai nėra vien personalo parinkimas.

Mes organizavome renginius, tokius kaip „F1 Live“ šou, kuriuos laikome labai svarbiais dėl kur kas aktyvesnio  ir platesnio ryšio su  sirgaliais. Taip pat mes dirbame su mūsų partneriais skaitmeninėje sferoje. Mes kol kas neturime normalios skaitmeninės platformos, šiems tikslams taip pat skiriamos lėšos, kad būtų galima judėti į priekį. Visi šie planai galutiniai bus įgyvendinti per artimiausius kelis mėnesius.

Mes turime platų vystymo krypčių spektrą, bet kaip aš jau sakiau, darbas su biudžetų formavimu ir personalo parinkimu įgauna pagreitį. Perspektyviniai planai bus sudaryti prieš metų pabaigą“.

Komentarai (3)


aloga
| 2017 Rugpjūčio 14 d. 00:05
Gudruoli,paskola tai ne skola? Bet cia net as zodis juoka sukele.
AiJo
| 2017 Rugpjūčio 13 d. 22:45
Siaip jei skaityt pasimokintum, tai perskaitytum, kad paskola, o ne skola. ..
aloga
| 2017 Rugpjūčio 13 d. 08:45
Tas geras!! Seimininkams pavyko padegti skola. :DDD