G.Fisichella - 100-asis GP! (26)

G.Fisichella - 100-asis GP!
logo 2002 Birželio 18 d. 21:46, .
“Jordan” ekipos pilotas G.Fisichella šį savaitgalį dalyvaus jau 100-jame savo karjeroje “Grand Prix”.
Italas, kurį Jeanas Alesi neseniai pavadino labiau talentingu, nei M.Schumacheris, lenktyniauja “Formulėje-1” nuo 1996-ųjų metų. Tuomet jis atstovavo “Minardi” komandai.
Dabar Giancarlo atstovauja “Jordan” ir po trijų iš eilės finišų taškuose 29-ių metų amžiaus pilotas vėl yra dėmesio centre.
Ekipos techninis direktorius Gary Andersonas taip apibūdino savo pilotą: “Fisichella yra labai, labai geras lenktynininkas - vienas iš geriausių. Sezono pradžioje mes negalėjome jam pateikti tinkamo automobilio, bet dabar dirbame labai sunkiai ir judame teisinga kryptimi.”
”Giancarlo atsakė mums puikiais pasirodymais trejose paskutinėse lenktynėse ir nors dar negalime kovoti su top-komandomis, dabar mes suteikiame abiems savo lenktynininkams realią galimybę kovoti su varžovais.“
Pats Fisichella nėra užmigęs ant laurų ir prieš lenktynes Nurburgringo trasoje yra nusiteikęs optimistiškai: “Šį žiedą puikiai pažįstu, nes dažnai čia lenktyniavau ne tik "Formulėje-1", bet ir DTM čempionate.”
"Šįmet trasa pasikeitė, kas, mano manymu, bus labai įdomu. Tikiuosi, kad galėsiu pratęsti pozityvių rezultatų seriją, kuri prasidėjo Austrijoje.”
Savo karjeroje Giancarlo Fisichella 26-is kartus pelnė taškų, 9-is kartus lipo ant podiumo ir vieną kartą startavo iš “Pole position” ir visi šie rezultatai pasiekti su bolidais, kuriuos vargu ar galima būtų vadinti aukščiausios klasės technika.

Komentarai (26)


williams_fan
| 2002 Birželio 21 d. 10:47
Jarno nuo kada tu isvis f1 pradejai dometis ??? apie brolius ms as beveik viska zinau.nu nesvarbu karoce.uzkniso.
Jarno
| 2002 Birželio 21 d. 01:05
ir dar ash durnelis.... pirma tai tu nepagrysai savo komentaro del "ralfas apdedavo ji kai abu jordanuose vazhiavo". Taip kad siulychiau patylet. Dabar "ralfas apdedavo MS kartuose". Tu ishviso ka nors zhinai?
williams_fan
| 2002 Birželio 20 d. 21:47
jarno durneli tu ! ralfas pateko ne del to brolio tirono y f1 ! jis kai jaunas buvo,apdedavo michaeli visada ant kartu,nes nejausdavo dideles brolio baimes !!! jei michaelis iseis po kokiu triju metu is f1,tada ralfas nuskins maziausiai du f1 cempiono titulus ! o italiukstis grazuolis giancarlo nepasieks nieko,nes juo nesidomi jokios komandos lyderes !!!
Trolyte
| 2002 Birželio 20 d. 11:08
modis77, taigi enzo nuostata buwo - jokiu italu pilotu ferfari komandoi.
modis77
| 2002 Birželio 20 d. 08:42
Fisichela, kaip italas, galetu atstovauti Ferrari, tada parodytu ka gali
Jarno
| 2002 Birželio 20 d. 01:45
Westas> o vat MS brolis mazhiau tashku surinko su ta pachia technika. Ir fisikas pats i formule pateko, ne del brolio. Taip kad sakyti kad fisikas prastesnis yra kvaila. Nors tokiem kaip tu tai budinga.
Westas
| 2002 Birželio 19 d. 22:34
Del Ralfo ir Fisishelos, tai Ralfas yra geresnis (mano nuomone). Juk Ralfo dar nieks neismete is komandos, o vat Fisishela Renualt tai ismete. Taigi kas yra geresnis pilotas?
Westas
| 2002 Birželio 19 d. 22:28
Nu hebryte ir duodat. J. Alesi sake, kad G.F. yra talentingesnis uz Sumi, bet tai, jokiu budu nereskia, kad jis yra geresnis lenktninkas. Juk talentas neviska lemia, daug ka lemia ir darbas, tad jei G.F. yra talentingesnis uz Sumi, tai Sumis yra tikras juodadarbis, nes jis juk geriausias pasaulio lenktyninkas.
Aris
| 2002 Birželio 19 d. 18:48
jeigu varzybu neuztenka parodyt kas geriausias, tai nezinau kas galetu tai parodyt. Tusti gincai ir tiek. Laimi tas kam lemta laimet, kam sekas, kas geriausiai pasirenges ir daug kitu faktoriu. Reikia megautis varzybom.
Evka
| 2002 Birželio 19 d. 16:50
EF1 > pritariu.
williams_fan > ka Ralfo taktika yra likti antram ? Jei tokia jo taktika bus visada jis tikrai netaps cempionu.
×

F-1.lt pulsas