G. Gannonas: Mickas neleidžia man nuobodžiauti

G. Gannonas: Mickas neleidžia man nuobodžiauti
logo Rugsėjo 19 d. 13:27, Pirelli

Haas“ komandos inžinierius Gary Gannonas, dirbantis su Mickui Schumacheriu, teigia, kad net dabar jo auklėtinis puikiai tvarkosi su spaudimu, nors yra gana sudėtingoje situacijoje, kai jo karjera „Formulėje-1“ yra su dideliu klaustuku.

„Mickas yra gana subrendęs žmogus, jis sugeba kontroliuoti savo emocijas ir per daug nesinervinti dėl prastų rezultatų, - pasakojo G. Gannonas. -Todėl, kai reikia taisyti klaidas, padarytas ankstesnėse lenktynėse, mes nejaučiame jokio papildomo presingo.

Iš esmės jam pavyksta savarankiškai to išvengti, nekaitinti atmosferos, o komanda taip pat stengiasi to nedaryti. Po nesėkmingo savaitgalio mes visi stengiamės teisingai persitvarkyti, o jei tai sekasi neblogai, šią kryptį ir vystome.

Monzoje mes neuždirbome taškų, nors lenktynėse Mickas pilotavo gana gerai. Iki to Zandvoorte mes patekome į kvalifikacijos finalinė dalį, pasiekdami geriausio rezultato per dvejus metus. Ir net jei po to nepavyko finišuoti priziniame dešimtuke per GP, mes vis tiek stengėmės gauti naudingą patirtį. Reikia visuomet ieškoti kažko teigiamo, net jei ne visada pavyksta pasiekti trokštamo rezultato“.

Gannonas yra gana patyręs specialistas, anksčiau dirbęs su Romainu Grosjeanu ir Kevinu Magnussenu, todėl gali lyginti visų sportininkų požiūrį į darbą: „Mickas lenktynėse nori gauti kuo daugiau informacijos, todėl su juo aš nuolat bendrauju. Kartais net atrodo, jog kalbu per daug, bet būtent to jam reikia.

Grosjeanas dažniausiai įsivaizduodavo, ką reikės veikti per lenktynes, todėl su juo pokalbių būdavo gana nedaug. Magnussenas šia prasme yra kažkur per vidurį.

Visi jie yra puikūs vaikinai ir man patikdavo dirbti su visais trimis. Nors jie yra gana skirtingi žmonės, aš su visais puikiai sutariau, todėl negaliu sakyti, kad mūsų visų požiūris į darbą smarkiai skirdavosi.

Man atrodė, jog Romainas visada žinojo, ką reikia daryti. Keviną reikėdavo instruktuoti, kaip reikia dirbti su visais tais instrumentais, kuriuos savo žinioje turi lenktynininkas, o Mickas nuolat dar mokosi, todėl jam stengiamės duoti kuo daugiau informacijos“.

Su kuo G. Gannonui teks dirbti kitame sezone, kol kas nėra aišku, nes M. Schumacherio kontraktas su „Haas“ baigiasi šių metų pabaigoje, o komanda dėl pilotų sudėties apsispręsti neskuba.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas