G. Russellas liko dėkingas „Halo“ sistemai

G. Russellas liko dėkingas „Halo“ sistemai
logo 2020 Rugpjūčio 30 d. 18:41, Williams

„Williams“ pilotas George‘as Russellas liko dėkingas, kad jo bolide buvo „Halo“ sistema, kuri šios dienos lenktynėse jį išgelbėjo nuo rimtų nemalonų.

Išvažiuodamas iš „Les Fagnes“ posūkio bolido nesuvaldė ir į apsauginę sieną 10-ame rate trenkėsi „Alfa Romeo“ pilotas Antonio Giovinazzi. Atitrūkęs ratas nuo italo automobilio kliudė pro šalį važiavusio G. Russello bolidą. Po susidūrimo britas taip pat išlėkė už trasos ribų ir pasitraukė iš lenktynių.

„Dešinėje pusėje buvo Antonio bolidas. Tuo tarpu kairėje pusėje patyriau didžiulį smūgį. Bet dėl to, jog dabar boliduose yra „Halo“ sistema, jaučiausi daug saugiau. Kai pamačiau, jog tas didžiulis daiktas atlekia tiesiai į mane, tikrai išsigandau“, - pasakojo G. Russellas.

„Tad esu dėkingas, jog dabar boliduose turime „Halo“ sistemą. Man viskas gerai. Tiesiog esu truputi nusivylęs. Bet tokių dalykų automobilių sporte pasitaiko.“

A. Giovinazzi paaiškino kas nutiko lenktynių metu.

„Deja, bet išvažiavus iš posūkio mano bolidą sumėtė. Nieko negalėjau padaryti“, - sakė italas.

„Atsiprašau komandos už tai, kas nutiko. Turiu viską pamiršti ir susikaupti lenktynėms Italijoje. Labai apgailestauju dėl Russello, nes sugadinau jo lenktynes. Gaila, jog tai nutiko. Atsiprašau.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1504
2. mantioras 1504
3. Tadas Misevičius 1499
4. Giriby 1482
5. Tadux15 1472