G. Russellas pripažįsta: lenktynėse man pasisekė

G. Russellas pripažįsta: lenktynėse man pasisekė
logo 2022 Gegužės 09 d. 22:31, LAT Images for Mercedes-Benz Grand Prix Ltd

Mercedes“ sportininkas George‘as Russellas pripažįsta, kad Majamyje vykusiose lenktynėse saugos automobilis padėjo jam iškovoti penktą vietą.

Britas lenktynes pradėjo iš dvyliktos pozicijos ir po starto buvo praradęs kelias vietas. Sportininkas buvo tik vienas iš kelių, kuris startavo su kieto mišinio padangomis. Kai daugelis varžovų atliko savo pirmuosius sustojimus, G. Russellas pakilo iki penktos vietos.

Po Lando Norriso ir Pierre‘o Gasly avarijos prasidėjo saugos automobilio fazė. G. Russellas tuo pasinaudojo ir atliko savo vienintelį sustojimą. Pasikeitęs padangas lenktynininkas į trasą grįžo septintoje vietoje, už komandos draugo Lewiso Hamiltono.

Iš trasos pasitraukus saugos automobiliui, L. Hamiltonas ir G. Russellas aplenkė Valtterį Bottą, taip britas pakilo į šeštą vietą. O vėliau, įveikęs komandos draugą, jaunasis britas finišavo penktas.

G. Russello teigimu, varžybų metu jis ir komanda nusprendė trasoje išbūti kuo ilgiau tikintis, jog galbūt pasirodys saugos automobilis.

„Manau, kad man truputi pasisekė. Kai taip nutinka, atrodai kaip koks genijus. Bet taip nutinka, kai pasirenki kitokią taktiką, kaip ir buvo šiuo atveju“, - pasakojo G. Russellas.

„Mes kovojome dėl septintos vietos. Atlikti sustojimą anksčiau nebuvo prasmės. Tad nusprendėme likti trasoje ir tikėtis, jog nutiks kažkas panašaus. Ir mums pasisekė.“

Startavęs su kietesnio mišinio padangomis, G. Russellas prarado tris pozicijas varžovams, startui pasirinkusiems minkštesnes padangas.

„Tie pirmieji ratai buvo tikrai sunkūs. Po starto iš karto praradau kelias pozicijas, bet žinojau, kad svarbiausia buvo išvengti incidentų.“

Lenktynių pabaigoje G. Russellas įveikė komandos draugą L. Hamiltoną ir finišavo penktas. Tai penktos lenktynės iš eilės, kai britas baigė varžybas pirmame penketuke. Paklaustas, ar penkta ir šešta vietos yra rezultatas, kurio gali tikėtis „Mercedes“, sportininkas atsakė trumpai: „Taip ir ne. Penkta ir šešta yra vietos, kuriose mes nusipelnėme būti. Kai kuriose trasose pasirodėme geriau nei tikėjomės. Sunkiausia mums yra šeštadieniais. Taip, šį savaitgalį turėjome daugiau vilčių. Bet kuriuo atveju, mes vis dar stipriai atsiliekame.“

Mercedes-AMG Petronas Formula One Team
Komanda: Mercedes-AMG Petronas Formula One Team 2024 sezono taškai: 0
Variklis: Mercedes Važiuoklė: W13
Plačiau
George‘as Russellas
Pilotas: George‘as Russellas 2024 sezono taškai:
Komanda: Mercedes Amžius: 26 m.
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794