George‘as Russellas teigia, kad tie, kurie stebėjo Bahreine vykusius F-1 bandymus matė, kad jo atstovaujama „Mercedes“ komanda tikrai turi problemų.
Paskutinę bandymų dieną geriausią rezultatą užfiksavo „Red Bull“ atstovas Maxas Verstappenas. Tuo tarpu G. Russellas liko ketvirtas.
Kalbėdamas su žiniasklaidos atstovais, G. Russellas pritarė komandos draugo Lewiso Hamiltono nuomonei, jog „Mercedes“ šiuo metu nusileidžia „Red Bull“ ir „Ferrari“ ekipoms.
„Manau, kad nesame tokie konkurencingi, kokie norėtume būti. „Red Bull“ ir „Ferrari“ šiuo metu yra natūraliose pozicijose. Tuo tarpu mes truputi atsiliekame“, - sakė G. Russellas.
„Mes tiesiog labiau atsiliekame nuo jų nei norėtume. Bet tikiu, kad mūsų komanda išspręs mus kamuojančias problemas. Potencialo tikrai yra, mums tikrai reikia rasti būtų jį maksimaliai išnaudoti.“
„Mercedes“ komandai iki šiol nepavyko išspręsti bolido „šokinėjimo“ problemos. Paskutinių bandymų metu naujasis automobilis taip pat stokojo stabilumo greituose posūkiuose.
„Akivaizdu, kad šiuo metu mūsų galimybės yra ribotos. Peržiūrėję video medžiagą pastebėsite, kad automobilis daug kur šokinėja, tad negalime išnaudoti jo potencialo. Komanda daug ir sunkiai dirbo tam, kad rastų sprendimą šiai problemai išspręsti. Vis dar jo neradome. Bet tai nereiškia, kad mums nepavyks jo rasti artimiausiu metu ar pirmoje sezono pusėje. Tikiu, kad galime būti stipresni, mums tik reikia išspręsti dabar mus kamuojančias problemas.“
| Komanda: | Mercedes-AMG Petronas Formula One Team | 2026 sezono taškai: | 1 |
| Variklis: | Mercedes | Važiuoklė: | W13 |