G. Steineris: Abu Dabis – puiki vieta sezono finalui (2)

G. Steineris: Abu Dabis – puiki vieta sezono finalui
logo 2019 Gruodžio 04 d. 13:56, Pirelli / LAT Images

Abu Dabyje „Formulės-1“ sezono finalinės lenktynės vyksta nuo 2014 metų, bet kadangi šioje trasoje sudėtinga lenkti, daugelis mano, jog paskutinį etapą vertėtų perkelti į Braziliją, kur lenktynės vyksta nenuspėjamai. „Haas“ komandos vadovas Guenheris Steineris mano, kad Abu Dabis pelnytai užima tokias pozicijas.

Guentheris Steineris: „Mano požiÅ«riu, Abu Dabis – puiki vieta sezonui užbaigti. Lenktynės čia niekada nebÅ«davo itin intriguojančiomis dėl trasos ypatumų, bet aš nemanau, kad šiemet mes nepamatėme puikaus šou vien dėl to, kad Lewisas Hamiltonas jau nuo starto nuvažiavo toli nuo kitų.

Aš nelaikau Abu Dabio neteisinga vieta finalui surengti. Kodėl jÅ«s norite, kad paskutinės varžybos vyktų Brazilijoje? Aš taip nemanau. Tikėtina, Interlagosas labiau tinka iš sportinės pusės, tačiau jei kalbėsime apie atmosferą, tai Abu Dabis yra tiesiog puikus. PažiÅ«rėkite, kiek sirgalių atvažiuoja į lenktynes ir puikiai čia leidžia laiką. Sutinku, kad lenktynės čia ne visuomet bÅ«na įdomios, bet mes juk nuolat kalbame, jog mums reikia kitokių mašinų, su kuriomis bÅ«tų lengviau aplenkti.

Pavyzdžiui, Melburne taip pat ne visada vyksta įtemptos lenktynės, bet ten – visuomet puikus šou, kadangi ten prasideda sezonas. Manau, kad Abu Dabis gerai tinka finaliniam etapui“.


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
bmw v8
| 12/04 21:19 Atsakyti
Kai turi tiek pinigų, tai nesunkiai gali pakoreguoti trasą taip, kad lenkimų padaugėtų. Bet panašu, kad tai mažai kam rūpi...
tribeca
| 12/04 17:59 Atsakyti
Abu Dabis tikrai pelnytai tapo finaliniu etapu - uz tai sumokejo daugiausiai pinigu.
×

TOP naujienos