G. Steineris: atleisti lenktynininką – sunki užduotis (1)

G. Steineris: atleisti lenktynininką – sunki užduotis
logo Kovo 13 d. 19:13, Haas / LAT Photo

Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris pripažįsta, kad nejautė jokio džiaugsmo, kai priiminėjo sprendimą nutraukti bendradarbiavimą su Micku Schumacheriu, tačiau tai buvo būtina priemonė.

„Haas“ su septyniskart pasaulio čempiono sūnumi išsiskyrė po dviejų sezonų: Mickas labai dažnai patekdavo į avarijas, kurios „Haas“ kainuodavo labai brangiai, o taškus jis yra uždirbęs tik dviejuose etapuose. Dabar jo vietą amerikiečių komandoje užėmė Nico Hulkenbergas.

Apie tai, kokį požiūrį į Micką turėjo Steineris, puikiai iliustruoja epizodas iš dokumentinio Netflix serialo, kur „Haas“ vadovas sureagavo į Schumacherio skundą, kad stabdžiai jo bolide veikia neefektyviai.

„Jis pergyvena dėl perkaitusių stabdžių? Bet jis važiuoja taip lėtai, kad jam apskritai nereikia jokių stabdžių“, - seriale kalbėjo Steineris.

Interviu britų leidiniui „iNews“ jis aiškino: „Atleisti lenktynininką – nemalonus užsiėmimas, bet man privalu veikti profesionaliai. Aš tik pasikviečiau jį į pokalbį ir pasakiau, kad komandai, kad ji galėtų judėti į priekį, reikia patyrusio lenktynininko. Tai yra mūsų darbo dalis.

Galima įsivaizduoti, kad turėti reikalų su Schumacheriu yra sudėtinga. Jis augo ypatingomis sąlygomis, todėl buvo labai nepatenkintas. Pasakyčiau maždaug taip: jis mano, kad jam skirta ypatinga dalia. Jis – protingas vaikinas, bet jis turėjo dvejus metus ir mes nepasiekėme to, ko norėjome. Visos pastangos buvo bevaisės, kaip nebūna prasmės gaivinti nuvaryto arklio. Aš buvau priverstas imtis permainių kolektyve“.

Taip pat Steineris kalbėjo apie atmosferą komandoje, nes nuo šių metų „Haas“ sudėtyje yra Kevinas Magnussenas ir Nico Hulkenbergas, kurie anksčiau yra turėję keletą incidentų trasose ir tarp jų nebuvo draugiški santykiai.

„Lenktynininkai neturi būti bičiuliais, nes tai gali būti kontrproduktyvu, - kalbėjo italų specialistas. - Jie turi varžytis vienas su kitu, bet ši konkurencija turi būti pagarbaus pobūdžio“.Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Hat
IP: a1864ae | 03/14 18:51 Atsakyti
Aisku sunku, kai dar pasisavini 10mln. Taip galima ir kontrolini darba gauti
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Ayrtons 407
2. tevez 403
3. Tomas Gaida 395
4. pofke261 393
5. kylius1978 392