G. Steineris: ginče dėl „Racing Point“ prizinių pinigų pažangos nėra

G. Steineris: ginče dėl „Racing Point“ prizinių pinigų pažangos nėra
logo 2019 Vasario 11 d. 13:38, Haas / LAT Images

Haas“ komandos vadovo Guentherio Steinerio žodžiais, diskusijos apie tai, ar priklauso „Racing Point“ komandai prizinės išmokos, uždirbtos buvusios „Force India“ komandos, apskritai nebuvo, nors nuo 2018 metų sezono pabaigos jau praėjo nemažai laiko.

Praėjusio sezono viduryje komanda iš Silverstouno buvo ne vien pervadinta, bet faktiškai gavo naują licenciją. Paskutinio lenktynių savaitgalio Abu Dabyje metu FIA teisėjai, reaguodami į „Haas“ komandos paduotą protestą, patvirtino, kad „Racing Point“ dalyvauja čempionate nuo 2018 metų rugpjūčio kaip nauja komanda.

Bet neatsakytas liko principinis klausimas: ar turėjo ši komanda teisę į prizinius pinigus, kadangi naujoms ekipoms jokios išmokos nepriklauso, kol jos nefinišuoja pirmajame Konstruktorių taurės dešimtuke dviejuose iš trijų savo pirmųjų sezonų. Būtent tokioje situacijoje buvo „Haas“, kai ji pradėjo lenktyniauti „Formulėje-1“ prieš trejus metus.

Kai „Haas“ bolido išdažymo pristatyme praėjusią savaitę G. Steinerio paklausė, ar per pastarąsias dešimt savaičių buvo pasiekta kokia nors pažanga ginče dėl „Racing Point“ prizinių pinigų, jis atsakė, kad kol kas ne.

„Niekas neįvyko, jokių diskusijų nebuvo“, - sakė Steineris. – Aš nenoriu apie tai kalbėti dabar. Gal sugrįžkime prie šios temos kitą kartą“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas