G. Steineris: „Haas“ neturi ryškių trūkumų (5)

G. Steineris: „Haas“ neturi ryškių trūkumų
logo 2019 Sausio 13 d. 11:44, Haas / LAT Images

Praėjusį sezoną „Haas“ komanda užbaigė penktoje Konstruktorių taurės vietoje, o 2019 metais tikisi pakovoti dėl dar aukštesnių pozicijų – amerikiečių ekipos vadovas Guentheris Steineris įsitikinęs, kad jų komanda neturi ryškių trūkumų, kurie galėtų sutrukdyti realizuoti panašius planus.

Guentheris Steineris: „Nemanau, kad mes turime kokių nors akivaizdžių silpnybių. Aš manau, kad kai tu kyli vis aukštyn, oras vis labiau retėja. Aš ne apie tai, kad kova lyderių grupėje vyksta vis agresyviau, tačiau tokiomis sąlygomis tu privalai veikti idealiai. Čia kiekviena klaida kainuoja brangiau, bet, galbūt, mums taip tik atrodo. Mums tenka kovoti su kur kas stipresnėmis komandomis, todėl ne visuomet pavyksta realizuoti mūsų galimybes.

Apskritai, nėra nė vienos srities, kurioje mes atsiliktumėme, tačiau komandai būtina pasitempti visais aspektais. „Formulė-1“ yra sudėtingas verslas ir jei tu nori pakilti į viršūnę, privalai būti idealus, o mūsų tokiais pavadinti negalima.

Aš tai aiškinu kai kuriuo patirties trūkumu. Mūsų specialistai yra puikūs ir patyrę, bet visiems dar reikia kaupti patirtį dirbant kartu. Norint lenktyniauti aukščiausiame lygyje, viskas privalo būti kuo geriau.

Mano nuomone, kiekvieną dieną mes dirbame vis geriau, bet gali ateiti momentas, kai mes nusirisime atgal – kai kurie iš mūsų varžovų to tik ir telaukia. Manęs tai neliūdina, kadangi mes irgi laukiame varžovų nesėkmių, bet tai juk yra varžybos. Bet kokiu atveju, mes neturime pagrindo nerimauti dėl to, ko mes pasiekėme“.

„Haas“ komanda „Formulėje-1“ praleido dar tik tris sezonus, bet jau užtikrintai lenkia tokius pasaulio čempionato senbuvius kaip „McLaren“, „Williams“, „Sauber“ ir „Toro Rosso“.


Komentarai (5)
Micius
| 01/14 20:00 Atsakyti
Baisu pagalvoti, kiek taškų surinktų pasodinus Rikį su Alonso... o tie du tai... :D
deivec
| 01/14 07:15 Atsakyti
egis01
01/13 17:03

haas turi tik du trūkumus - grožaną ir magnuseną.

vienas pries vieno buciau ta pati parases
egis01
| 01/13 17:03 Atsakyti
haas turi tik du trūkumus - grožaną ir magnuseną.
Larensas
| 01/13 12:53 Atsakyti
žiū, kad pakilus pernelyg aukštai , fiatas neužrauktų detalių, ir kai teks patiem kurt bolidą, gali krist labai žemai.
Rimvydas Rozenas
| 01/13 12:49 Atsakyti
Kaškaip reno has makliai pamiršta fors india point ar kaip ten ji besivadins šiemet ,turi potencialo manau pakovot del 4vietos.
×

TOP naujienos