G. Steineris: kvalifikacijos formatą norima keisti dėl žiūrovų (1)

G. Steineris: kvalifikacijos formatą norima keisti dėl žiūrovų
logo 2019 Balandžio 10 d. 22:45, Haas

Haas“ ekipos vadovas Guentheris Steineris mano, kad F-1 kvalifikacijos formatą norima keisti siekiant padidinti žiūrovų skaičių.

Įgyvendinus naują formatą kvalifikaciją sudarytų keturios važiavimų dalys, o po kiekvienos iš trijų iš tolimesnės kovos būtų eliminuoti keturi sportininkai.

G. Steinerio teigimu, naujas formatas būtų įdomesnis ir galbūt sudomintų daugiau žiūrovų.

„Panašu, jog didžioji dalis TV auditorijos kvalifikacinius važiavimus stebi nuo antrosios dalies. Žmonėms neįdomu kas vyksta per pirmąją važiavimų dalį“, - kalbėjo „Haas“ ekipos vadovas.

„Kol kas nerimą kelia padangų kiekis lenktynių savaitgaliui. Tad turime atlikti tam tikras analizes. Jei nebus pakankamai padangų, tokiu atveju pranašumą įgytų stipriausios ekipos ir sumažėtų susidomėjimas važiavimais.“

„Vertinant bendrai, manau, kad tai nebloga idėja. Trumpesni važiavimai, didesnė tikimybė, jog kažkas padarys klaidą ir galbūt dėl to nepateks į kitą etapą. Visi tam tikrą apibendrinimą apie naują formatą pateiksime Rossui Brownui, o tada žiūrėsime ką jie nuspręs daryti toliau. Mums svarbu, kad nepadarytume klaidų, nes dabartinė kvalifikacijos sistema yra gana gera.“


Komentarai (1)
Aiwux
| 04/11 17:02 Atsakyti
Sako dabar žiūri tik nuo antros dalies, tai jei padarys keturias dalis, žiūrės tik nuo trečios :D
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas