G. Steineris: lenktynės COVID-19 pandemijos metu padėjo F-1 komandoms išgyventi (1)

G. Steineris: lenktynės COVID-19 pandemijos metu padėjo F-1 komandoms išgyventi
logo 2020 Lapkričio 10 d. 19:45, Haas F1

Anot „Haas“ komandos vadovo Guentherio Steinerio, F-1 parengtas 17-os lenktynių 2020-ųjų sezonas ir numatomas, rekordiniu tapsiantis, 23 lenktynes jungsiantis 2021-ųjų sezonas, buvo yra ir bus kritiniai sprendimai, lėmę susidariusią galimybę komandos išgyventi pasaulį sukrėtusią COVID-19 pandemiją ir susidoroti su jos keliamais iššūkiais. 

Šis globalus sportas galėjo tapti vienu labiausiai nukentėjusių nuo pandemijos sukeltų apribojimų, kai pasaulis visiškai sustojo šių metų pradžioje, tačiau F-1 vadovams sudėliojus optimistinį kalendorių, besisukantį aplink Europos ir Vidurio Rytų valstybes, su „išdėliotomis“ lenktynėmis keturių mėnesių laikotarpyje, sportas sugebėjo išvengti negrįžtamų padarinių.

„Haas“ komandos vadovas kiek anksčiau pripažino, kad krizė smarkiai paveikę bazę JAV turinčią „Haas“, tačiau pridūrė, kad greita reakcija perdėliojant planus ir šiandien paskelbtas preliminarus tvarkaraštis kitiems metams suteikė ateičiai aiškumo.

„Kaip visada šioje sporto šakoje, situacija gerokai pasunkėja, kai laukia daug nežinomybės. Manau, kad sugebėjimas tokiais sunkiais laikais sudėlioti ir patvirtinti kalendorių 2020-iems, išgelbėjo mus. Tiesa, lenktynių čempionate  - 17, ne 20, kaip buvo numatyta iki tol, tačiau reikia džiaugtis tuo, kad lenktynės vyksta ir F-1 pasaulis gali mėgautis geru sezonu. Galiausiai, prasidėjęs ir toliau besitęsiantis sezonas sudarė galimybę mums kalbėti su partneriais ir tiekėjais.“

„Žinoma, visuomet lieka spėlionių dėl to, kam pavyks pasirodyti geriau ar kas įgIs pranašumą. Patirtis  - sėkmę lemiantis faktorius šioje srityje, tačiau dėl labai sėkmingų 2020-ųjų, kalbėtis ir planuoti su žmonėmis 2021-ųjų sezoną nėra labai sunku,“ - baigdamas pridūrė G. Steineris. 


Komentarai (1)
ddt
IP: 21ec4ad | 11/10 20:10 Atsakyti
Neapsiėjo ir šitas straipsniukas be kliurkų, bet šįkart aš jau neberodysiu į jas (didžiąsias raides vidury žodžio) - tikiuosi susirasit patys.
×

TOP naujienos