G. Steineris: Micko Å¡ansai pasilikti 50 su 50

G. Steineris: Micko Å¡ansai pasilikti 50 su 50
logo 2022 Rugsėjo 23 d. 19:27, Pirelli

Micko Schumacherio karjeros tąsa kitiems metams iki šiol nėra aiški. Tolimesnio „Ferrari“ palaikymo, tikriausiai, jau nebebus. Perėjimas į „Aston Martin“ nepavyko, o Helmutas Marko leido suprasti, kad jie neims Micko į „AlphaTauri“ komandą. Liko tik vienas variantas – dar vienas sezonas „Haas“ sudėtyje, tačiau sprendimas iki šiol nepriimtas.

„Haas“ vadovas Guentheris Steineris: „Neatmestina, kad Schumacheris pas mus pasiliks. Pasakyčiau, kad jo šansai yra 50 su 50. Mickas gerai nuvažiavo etapą Monzoje ir tai kalba jo naudai.

Mes neturime konkretaus termino, iki kurio turime priimti sprendimą. Jei turite nusistatę galutinį terminą, tai save statote į spaudimo sąlygas, o mums to nereikia. Mums nėra kur skubėti, tai ir yra mÅ«sų pranašumas, kurio mes nenorime prarasti. PažiÅ«rėsime, kokie variantai bus įmanomi ir ar kas nors pasikeis.

Gali bÅ«ti, kad mes palauksime, kol pasibaigs sezonas ir tik tada rinksimės pilotą. Jauno lenktynininko pakvietimas bÅ«tų susijęs su rizika. Esminis kriterijus renkantis pilotą bus tas, ar padės jis mums žengti žingsnį į priekį ir užlipti ant aukštesnio laiptelio čempionate“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2024 sezono taškai: 3
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2024 sezono taškai:
Komanda: Haas Amžius: 24 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0