G. Steineris: mūsų nepaveiks bendras „Ferrari“ ir „Sauber“ darbas (1)

G. Steineris: mūsų nepaveiks bendras „Ferrari“ ir „Sauber“ darbas
logo 2017 Rugpjūčio 14 d. 17:37, Haas F1

„Haas“ glaudžiai su „Ferrari“ bendradarbiauja nuo 2016 metų, tačiau Vengrijos GP etapo dienomis buvo pareikšta apie tai, kad „Ferrari“ „Sauber“ komandai nuo kitų metų tieks šiuolaikiniu jėgos agregatus, o taip pat teiks visokeriopą techninę pagalbą. Tačiau „Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris mano, kad tai nepaveiks jų komandos darbo su „Ferrari“.

Guentheris Steineris: Nemanau, kad tai negatyviai paveiks mūsų santykius su „Ferrari“. Mes užsiimame savais reikalais ir bendradarbiaujame su „Ferrari“. O jei jie dirba dar su kuo nors, tai jų reikalas. Bet kokiu atveju, mūsų jie apie tai neklausia ir mes neturime jiems dalinti patarimų. Man atrodo, kad mūsų ryšiai yra tvirti ir viskas tęsis taip sėkmingai, kaip yra dabar. Mano galva, be jų mes negalėtumėme būti tose pozicijose, kurias užimame dabar“.

„Ferrari“ prezidentas Sergio Marchionne užsiminė, kad jų komanda planuoja bendradarbiavimą su „Sauber“ paversti savo jaunimo programos kadrų kalve ir šioje komandoje didinti jų profesionalumą. Kalbama, kad kitais metais „Sauber“ komandoje gali lenktyniauti arba Charlie Leclercas, arba Antonio Giovinazzi.

„Mano nuomone, jie abu puikūs vaikinai, jei turi didelį potencialą, - tęsė Steineris, komentuodamas šiuos gandus. – Bet jiems yra labai sunku gauti kontraktą – šiame plane „Formulė 1“ yra labai sudėtinga. Problema tame, kad jie turi atsidurti reikiamu laiku reikiamoje vietoje. Vargu ar dėl to galima padaryti kažką daugiau...

Jeigu prisiminsime „Minardi“ laikus, tai ši komanda užiminėjo paskutines pozicijas, bet padėdavo jauniems pilotais semtis patirties ir vystytis. Gali būti, kad „Minardi“ nepatiko autsaiderių padėtis, bet jie galėjo su tuo taikstytis, kadangi jų verslo modelis buvo jaunųjų lenktynininkų rengimas. Tai tokia pat situacija kaip su Ricciardo debiutu HRT komandoje 2011 metais: buvo aišku, kad šioje komandoje jis negalės nieko pasiekti, bet ten jis įgavo patirtį. Dabar nieko panašaus nėra. Galbūt tai ir į gera, kad mes neturime tokių komandų, bet iš kitos pusės tai turi ir neigiamų pasekmių“.

 


Komentarai (1)
rimtas7
| 08/15 08:59 Atsakyti
Trečiojo bolido ideja naujokam skamba neblogai.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas