G. Steineris: naujas kontraktas su M. Schumacheriu nebuvo aptarinėjamas

G. Steineris: naujas kontraktas su M. Schumacheriu nebuvo aptarinėjamas
logo Rugpjūčio 12 d. 12:16, Pirelli

Apie tai, kad Mickas Schumacheris neturi sutarties 2023 metams, buvo kalbėta – esmė ne vien tame, kad „Haas“ neskuba pratęsti kontrakto su vokiečiu, bet ir, pasak komandos vadovo Guentherio Steinerio, pats lenktynininkas iki šiol nesiėmė jokių veiksmų aptarti galiojančio bendradarbiavimo su amerikiečių komanda perspektyvų.

Interviu „RacingNews365“ „Haas“ vadovas G. Steineris pareiškė, kad nežino Micko Schumacherio planų, kuris, atrodo, norėjo pereiti į „Aston Martin“ komandą į Sebastiano Vettelio vietą, bet pastaroji ekipa nutarė pasirašyti sutartį su patyrusiu Fernando Alonso.

„Aš apskritai nežinau, ką daro Mickas, kontrakto 2023 metams mes su juo iki šiol nesvarstėme, - kalbėjo G. Steineris. - Su mumis jis apie tai nekalbėjo, mes su juo irgi nekalbėjome. Norisi greičiau suprasti, kas iš tiesų vyksta.

Visa ši istorija su „Aston Martin“ vystėsi labai greitai, todėl niekas neturėjo laiko apgalvoti, bet buvo gandų, kad Mickas gali pakeisti Vettelį. Tačiau šis variantas labai greitai atkrito. O į tai, ką veikia kiti, mes nekreipiame didelio dėmesio“.

Steineris taip pat patvirtino, kad visi sprendimai, susiję su Micko Schumacherio ir „Haas“ bendradarbiavimu, bus priimami kartu su „Ferrari“ ir niekada nebus grindžiama tik vienos pusės norais. Bet kuriuo atveju komandai reikia apsispręsti iki europinės varžybų dalies pabaigos – Italijos GP, kuris įvyks rugsėjo 11 d.

Tai pat G. Steineris pakomentavo konfliktinę situaciją, kurios centre atsidÅ«rė atsarginis „Alpine“ sportininkas Oscaras Piastri: „Tai, kad Fernando derasi su „Astom Martin“ po Vettelio sprendimo išeiti, nebuvo ypatinga paslaptis ir mane tai nustebino.

Bet Piastri visi laikė „Alpine“ lenktynininku – jie jį auklėjo, padėjo pasiekti tokį meistriškumo lygį, todėl buvau įsitikinęs, kad Alonso išÄ—jus, jis važiuos „Alpine“ sudėtyje. Manau, kad mes toli gražu nežinome visų šios istorijos detalių, aš bent neturiu jokios informacijos apie tai“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2022 sezono taškai: 34
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2022 sezono taškai: 12
Komanda: Haas Amžius: 23 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas