G. Steineris: nenorėjome, kad iš mūsų juoktųsi

G. Steineris: nenorėjome, kad iš mūsų juoktųsi
logo 2019 Birželio 12 d. 12:13, Haas

Po Kevino Magnusseno avarijos Kanados GP kvalifikacijoje, „Haas“ mechanikams teko jam surinkti bolidą atsarginės važiuoklės pagrindu, tačiau danas skundėsi mašinos elgesiu lenktynių metu. Kažkuriuo momentu komandos vadovas Guentheris Steineris paprašė Kevino „pakeisti temą“, o po lenktynių paaiškino tokią savo reakciją.

Guentheris Steineris: „Iš naujo surinkę mašiną Kevinui, ją nustatėme kiek kitaip – mes turėjome tokią galimybę, juk jis vis vien startavo iš techninio aptarnavimo juostos. Sprendžiant iš visko, nauji nustatymai nesuveikė. Dabar mes tai žinome. Mes norėjome bolidą padaryti geresniu, bet mums neišėjo.

Aš nusprendžiau, kad jei Kevinas pasiskųs, tai aš įsikišiu. Po to Magnussenas vėl atnaujino radijo ryšį. Inžinierius pradėjo su juo kalbėtis, o man nesinorėjo, kad jie visa tai aptarinėtų radijo ryšiu.

Supratau, kad juos sustabdyti galiu tik aš. Jie neturėjo aptarinėti mašinos eteryje, kad visi girdėtų ir pradėtų šaipytis iš mūsų. Daugelis yra nepatenkinti mūsų pasirodymais ir nereikėjo apie tai dar kartą priminti. Po lenktynių Kevinas atsiprašė per radiją, pasielgė kaip suaugęs žmogus.

Visi buvo nusivylę. Šie vaikinai dirbo iki trijų valandų nakties, o galiausiai pilotas teužėmė priešpaskutinę vietą – tai ir taip nepriduoda motyvacijos ir nereikia kalbėti, kiek viskas yra blogai.

Po lenktynių Kevinas paaiškino, kad jis nenorėjo nieko kritikuoti – jis paprasčiausiai norėjo nupasakoti situaciją ir pasakyti, kad viskas yra blogai. Jis atsiprašė ir dabar mes judame į priekį. Nėra prasmės daugiau aptarinėti šią temą“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas