G. Steineris nepatenkintas oficialiais asmenimis (1)

G. Steineris nepatenkintas oficialiais asmenimis
logo Rugsėjo 11 d. 20:44, Pirelli

Abu „Haas“ sportininkai negavo taškų Monzoje, tačiau komandos vadovas Guentheris Steineris nepatenkintas ne rezultatais, o lenktynių direkcijos ir teisėjų sprendimais.

Guentheris Steineris: „Esminis šių lenktynių momentas buvo tas, kad mus smarkiai pavedė oficialÅ«s asmenys. Kevinas starto metu pateko į incidentą ir jo bolide nukentėjo difuzorius. Jis gavo baudą už tai, kad nesugebėjo pasilikti trajektorijoje, bet joje beveik neįmanoma išsilaikyti, kai jÅ«sų galiniai ratai kybo ore. Nemanau, kad bauda buvo teisinga.

Nemanau, kad verta svarstyti lenktynių pabaigą – įvyko tai, kas turėjo įvykti, bet viskas buvo padaryta pagal protokolą ir kitaip bÅ«ti negalėjo.

Mickas puikiai tvarkėsi lenktynėse, finišuodamas 12-tas, ypač prisimenant tą nedidelę distanciją, kurią jis nuvažiavo treniruotėse ir spėjamą greičio trÅ«kumą Monzos trasoje“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2022 sezono taškai: 37
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
„Autodromo Nazionale di Monza", Monza
Trasa: „Autodromo Nazionale di Monza", Monza (Italijos GP)
Ilgis: 5,793 km Ratų skaičius: 53
Plačiau


Komentarai (1)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Lol
IP: 525f056 | 09/11 21:41 Atsakyti
Nu jau Haas netokia ir geidziama komanda daros kaip visi galvoja, nes tobulinimas bolido sustojes, abu sprotininkai i gala ritas su tuo bolidu ir meslo vezimas patapes jis
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas