G. Steineris nusivylęs „Haas“ pasirodymu Majamyje

G. Steineris nusivylęs „Haas“ pasirodymu Majamyje
logo Gegužės 11 d. 21:07, Pirelli

Guntheris Steineris neslepia nusivylimo savo vadovaujamos „Haas“ komandos rezultatas praėjusį sekmadienį Majamyje surengtose lenktynėse.

Iki trasoje pasirodant saugos automobiliui, Mickas Schumacheris buvo devintas. Bet varžyboms artėjant prie pabaigos, vokietis neišvengė susidūrimo su „Aston Martin“ atstovu Sebastianu Vetteliu. Turėjęs atlikti neplanuotą sustojimą, M. Schumacheris finišo liniją kirto 15-as.

Tuo tarpu Kevinas Magnussenas taip pat neišvengė incidento, kuriame sudalyvavo kitas „Aston Martin“ pilotas Lance‘as Strollas. Danas pasiekė techninio aptarnavimo zoną ir pasitraukė iš lenktynių prieš pat jų pabaigą.

„Šeštadienį atsidūrėme netinkamose pozicijose. Sekmadienį, manau, visi persigrupavo ir mes atsidūrėme geros vietose. Bet likus 10 ratų iki finišo viską praradome“, - kalbėjo G. Steineris.

„Kas galėtų būti patenkintas po tokio savaitgalio? Mes galime kaltini tik save. Važiavome pozicijose, už kurias skiriami taškai. Taškus galėjo iškovoti galbūt net abu mūsų sportininkai. Bet lenktynes pratęsus, viską praradome. Esu labai nusivylęs. Buvome atsidūrę gerose pozicijose, bet padarėme kelias klaidas ir likome be nieko. Na, ne be nieko, su krūva sulaužytų detalių.“

Paklaustas, ar M. Schumacheris lenktynių pabaigoje galėjo būti kantresnis, G. Steineris atsakė trumpai.

„Aš nesu lenktynininkas. Turiu omenyje, kad turime tai išgyventi. Aš su juo apie tai dar nesikalbėjau, bet akivaizdu, jog negalime taip prarasti taškų.“

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2022 sezono taškai: 15
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos