G. Steineris paaiškino protesto prieš „Force India“ priežastis (2)

G. Steineris paaiškino protesto prieš „Force India“ priežastis
logo 2018 Lapkričio 23 d. 22:12, Haas / LAT Images

Viena svarbiausių finalinių šio sezono lenktynių Abu Dabyje naujienų yra protestas, kurį prieš „Force India“ padavė „Haas“ komanda. Protesto esmė yra ta, kad sezono eigoje komanda pakeitė juridinį asmenį, o tai reiškia, kad formaliai pažeidžia reglamentą, pagal kurį visos komandos privalo kurti bolidus savarankiškai.

Sprendimas dėl protesto atidėtas mažiausiai iki šeštadienio. Interviu „Race Fans“ „Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris paaiškino komandos poziciją.

Guentheris Steineris: „Mes atėjome į „Formulę-1“ prisilaikydami tam tikrų taisyklių. Mes žinojome, ką turime padaryti ir tai padarėme. Ir mes jaučiame, kad „Force India“ atveju šios taisyklės nesuveikė. Mes paprasčiausiai norime pasiekti lygybės ar gauti bent paaiškinimus, todėl tai neįvyko.

Mes pabandėme išsiaiškinti ir surasti draugišką sprendimą, bet negavome nei gero, nei blogo atsakymo – apskritai jokio. Tokiu momentu mes turime padaryti tai, ką padarėme.

Gali būti, kad problema yra didesnė nei vien „Force India“. Bet mes norime, kad požiūris į visus būtų vienodas. Tai vienintelis dalykas, kuris mus jaudina. Mes nenorime gauti daugiau, mes bandome padaryti taip, kad visi, kurie atsidurs panašioje situacijoje ateityje, žinotų, ką reikia daryti.

Kai dėl FOM išmokų, tai ne man spręsti. Iki tol, kol mes gauname tokią pat dalį, kaip ir anksčiau, viskas yra tvarkoje. Kur jie ją paims, manęs nejaudina. Tai yra FOM problema, o ne mano“.


Komentarai (2)
iXsas
| 11/24 08:41 Atsakyti
Tuoj prieisim iki praktikos, kad iš komandos išėjus keliems inžinieriams, ją diskvalifikuos... Nes nebepati kūrė.
db
| 11/24 01:21 Atsakyti
"Bet mes norime, kad požiūris į visus būtų vienodas" - o tai į ką buvo tas požiūris kitoks nei dabar yra į Force India? Geriau tegu sukurtu precedentu vadovaujasi ateityje, negu ieško šiknoj smegenų. Nori Haas kažką įrodyt, tegu kalba trasoj, nes dabar, panašu, sisioja į batą, žinodami, kad FI bapkių turės ir papildomus šimtus personalo samdys :)
×

TOP naujienos