G. Steineris: reikia apsispręsti, ko mes norime iš „Pirelli“ (2)

G. Steineris: reikia apsispręsti, ko mes norime iš „Pirelli“
logo Gegužės 22 d. 19:11, Pirelli

Pastaraisiais metais „Formulės-1“ komandos daugiau neturi galvos skausmo, kuris jas persekiojo ankstesniuose sezonuose – kai padangos kažkuriuo lenktynių momentu beveik visiškai prarasdavo efektyvumą ir bolidų greitis sumažėdavo drastiškai.

Šiandieninės padangos gal būt ir turi kiek prastesnį sukibimą su kelio danga, bet yra kur kas stabilesnės. Tačiau atvirkštinė šio reiškinio pusė yra ta, kad tokiu atveju lenktynių taktikų įvairovė gerokai sumažėja. Pakanka prisiminti Baku, kur Estebanas Oconas iki pat paskutinio rato važiavo su vienomis „slick“ tipo padangomis.

Dabar lenktynės dažniausiai vyksta su vienu sustojimu boksuose. Be to, dabartinės padangos iš dalies yra kaltos ir dėl to, kad lenkimų tapo kur kas mažiau. Apie šį faktorių kalbėjo „Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris.

„Manau, kad mums reikia išsiaiškinti su padangomis, - aiškino tirolietis. - Mes visada skundžiamės, kai jos staigiai pradeda prarasti efektyvumą. Mes taip pat skundžiamės, jei to nevyksta.

Vieną kartą reikia apsispręsti – ko mes norime iš „Pirelli“. Jie darydavo taip ir kitaip, o mes sakydavome, kad tai negerai. Jiems labai sunku suprasti, ko mes iš jų norime.

Kartu nereikia skubėti su išvadomis po tokių etapų kaip Baku. Šiame sezone mes jau matėme ryškių lenktynių su lenkimais. Reikia išmokti jų pamokas ir suprasti, kaip tokių varžybų skaičių padidinti.

Suprantama, kad visi nori raudonų vėliavų ir saugos automobilių. Kaip to nebūna, lenktynės išeina pilkos. Manau, kad galima padaryti daug, jog lenkimai būtų paprastesni. Nors tokia užduotis niekada nebuvo lengva“.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Faktas
IP: 8a6683a | 05/23 08:28 Atsakyti
"...padaryti, jog lenkimai butu paprastesni..." - manau, kad šiai dienai tie lenkimai tikrai paprasti. Reiktų visada su kažkuo lyginti, pvz. su lenktynėmis kai nebuvo DRS. Va tuomet tikrai reikėdavo pasistengti ir anuomet kiekvieną lenkimą savo verte galima buvo sulyginti su įvarčiu futbole. Dabar lenkimas toks dažnas, kad jį galima sulyginti vos ne su taškų rinkimu krepšinyje - taip, pasistengti reikia, bet tas įvyksta labai dažnai. Jeigu DAR palengvins lenkimus, tai bus jau varžovo apvažiavimas, kaip ir dabar jau neretai būna.
Slipstream
IP: 749ae41 | 05/23 19:34 Atsakyti
Faktas
05/23 08:28

"...padaryti, jog lenkimai butu paprastesni..." - manau, kad šiai die... skaityti daugiau

Tas DRS tai lazda su dviem galais.Pvz Ferrari kovojant su Mersais ir DRS daznai neuztenka o Red Bulliai ir be DRS manau gana nesunkiai lenktu
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778