G. Steineris: reikia apsispręsti, ko mes norime iš „Pirelli“

G. Steineris: reikia apsispręsti, ko mes norime iš „Pirelli“
logo 2023 Gegužės 22 d. 19:11, Pirelli

Pastaraisiais metais „Formulės-1“ komandos daugiau neturi galvos skausmo, kuris jas persekiojo ankstesniuose sezonuose – kai padangos kažkuriuo lenktynių momentu beveik visiškai prarasdavo efektyvumą ir bolidų greitis sumažėdavo drastiškai.

Šiandieninės padangos gal būt ir turi kiek prastesnį sukibimą su kelio danga, bet yra kur kas stabilesnės. Tačiau atvirkštinė šio reiškinio pusė yra ta, kad tokiu atveju lenktynių taktikų įvairovė gerokai sumažėja. Pakanka prisiminti Baku, kur Estebanas Oconas iki pat paskutinio rato važiavo su vienomis „slick“ tipo padangomis.

Dabar lenktynės dažniausiai vyksta su vienu sustojimu boksuose. Be to, dabartinės padangos iš dalies yra kaltos ir dėl to, kad lenkimų tapo kur kas mažiau. Apie šį faktorių kalbėjo „Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris.

„Manau, kad mums reikia išsiaiškinti su padangomis, - aiškino tirolietis. - Mes visada skundžiamės, kai jos staigiai pradeda prarasti efektyvumą. Mes taip pat skundžiamės, jei to nevyksta.

Vieną kartą reikia apsispręsti – ko mes norime iš „Pirelli“. Jie darydavo taip ir kitaip, o mes sakydavome, kad tai negerai. Jiems labai sunku suprasti, ko mes iš jų norime.

Kartu nereikia skubėti su išvadomis po tokių etapų kaip Baku. Šiame sezone mes jau matėme ryškių lenktynių su lenkimais. Reikia išmokti jų pamokas ir suprasti, kaip tokių varžybų skaičių padidinti.

Suprantama, kad visi nori raudonų vėliavų ir saugos automobilių. Kaip to nebūna, lenktynės išeina pilkos. Manau, kad galima padaryti daug, jog lenkimai būtų paprastesni. Nors tokia užduotis niekada nebuvo lengva“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Crembo 0
2. žiūrovas f-1 0
3. smicas 0
4. Aurimas8908 0
5. molinis_e 0