G. Steineris: rezultatas neturėtų priklausyti nuo padangų (3)

G. Steineris: rezultatas neturėtų priklausyti nuo padangų
logo 2019 Balandžio 30 d. 16:24, Haas / LAT Images

Haas“ komanda užtikrintai pradėjo sezoną pirmajame etape Australijoje iškovodama taškų, bet vėliau Kevinui Magnussenui ir Romainui Grosjeanui nepavyko finišuoti pirmajame dešimtuke. Komanda visa tai aiškina tuo, jog jiems nepavyksta padangų įvesti į darbinį diapazoną, o komandos vadovas Guentheris Steineris mano, jog „Formulėje-1“ neturėtų būti situacijų, kai lenktynių rezultatai priklausytų nuo mokėjimo dirbti su padangomis.

Guentheris Steineris: „Jei jūs paklausite, kokia komanda turi daugiausiai problemų su padangomis, tai aš atsakysiu, jog – mes. Tai nuvilia dar labiau, kadangi mes turime gerą mašiną. Mes neturėtumėme nuolat kalbėti, ar pavyko mums priversti dirbti padangas, ar ne. Tai neįdomu. Mano galva, taip neturėtų būti „Formulėje-1“.

Mes išleidžiame milijonus ir milijonus dolerių mašinos kūrimui, bet jei nepavyksta įvesti padangų į darbinį diapazoną, tai mes nesugebame jų tinkamai panaudoti. Kitoms komandoms pavyksta surasti priėjimą prie padangų ir mes turime jį surasti. Tikėsimės, kad mums pavyks išspręsti šią problemą, kadangi mes buvome greiti bandymuose ir Australijoje. Mes žinome savo atsilikimo priežastį ir turime surasti sprendimą.

Aš nenoriu kaltinti „Pirelli“, aš kaltinu mus pačius, mat kitiems pavyksta įvesti padangas į darbinį diapazoną. Tačiau neturėtų būti situacijos, kai po lenktynių mes svarstome, ar mums pavyko priversti dirbti padangas, ar ne“.


Komentarai (3)
Rimvydas Rozenas
| 05/01 13:12 Atsakyti
Visiem vienodi kaliošai..
Larensas
| 04/30 22:23 Atsakyti
čia geras - "Mes išleidžiame milijonus ir milijonus dolerių mašinos kūrimui". pats tas didysis f1 mašinų kūrėjas atsirado. o nuo kitų metų dar ir ortakį patiems kurti reikės. siaubas ta f1.
deivec
| 04/30 17:31 Atsakyti
nuo variklio neturet
nuo aero neturetu
nuo variklio neturetu
nuo tepalo kure neturetu
nuo ko rada turetu priklausyti pergale ? jei tik nuo piloto tai darom voenodas masinas ir viskas. jeigu fia nesugena nusajyti salygu kokios turi buti padangos arba pireli nesugeba pagaminti tai ko komandos tyli
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas