G. Steineris: šiemet nereikės tiek daug jėgainių

G. Steineris: šiemet nereikės tiek daug jėgainių
logo 2020 Balandžio 23 d. 09:38, Renault Sport

2020 metų sezonas turėjo būti pats ilgiausias visoje „Formulės-1“ istorijoje – čempionato organizatoriai norėjo surengti net 22 lenktynes, tačiau šiems planams sutrukdė pasaulyje kilusi koronaviruso pandemija. Pagal veikiantį reglamentą, komandos be baudų galėjo panaudoti po 3 vidaus degimo variklius, 3 turbinas, 3 MGU-H motorus-generatorius, 3 motorus- generatorius MGU-K, 2 baterijas ir 2 elektronikos valdymo blokus.

Dabar akivaizdu, kad toks jėgainės elementų kiekis šiemet būtų perteklinis. „Haas“ komandos vadovo Guentherio Steinerio žodžiais, jau dabar komandos derasi su gamintojais dėl jėgos agregatų elementų skaičiaus mažinimo šiame sezone ir atitinkamai dėl mažesnės kainos.

Guentheris Steineris: Mes deramės dėl to, kiek šiais metais reikės panaudoti jėgos agregatų. Bet kol nėra lenktynių tvarkaraščio, mes negalime susitarti dėl ko nors konkretaus. Kol kas anksti priimti sprendimus ir mums, klientams, ir jėgainių gamintojams.

Akivaizdu yra viena: Jei mes surengsime tik 10 lenktynių, tai mums nereikės tiek daug numatytų jėgainės elementų. Jei mes panaudosime tik pusę, ar trečdalį iš leidžiamų jėgos agregatų, tai ir nesumokėsime už tai kaip už pilnus komplektus. Gamintojai ir klientai yra vienoje valtyje ir visi turi surasti protingą kompromisą“.

Jėgos agregato elementų komplektas kainuoja nuo 10 iki 15 mln. JAV dolerių priklausomai nuo gamintojo.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778