G. Steineris: tikiuosi, kad Grosjeanui viskas pasiseks (3)

G. Steineris: tikiuosi, kad Grosjeanui viskas pasiseks
logo 2019 Sausio 06 d. 10:53, Haas / LAT Images

Haas“ komandos vadovo Guentherio Steinerio nuomone, Romainas Grosjeanas pernai sugebėjo visiškai reabilituotis po tragiškos sezono pradžios, kai pirmose aštuoneriose lenktynėse jis neuždirbo nė vieno taško.

Situacija pasikeitė po 4 vietos liepos mėnesį vykusio Austrijos GP etapo. Ir nors G. Steineris pripažįsta, kad bÅ«tent dėl Grosjeano problemų pirmoje čempionato pusėje komanda prarado ketvirtą vietą Konstruktorių įskaitoje, vilčių teikia tas faktas, kad vėliau prancÅ«zų lenktynininkui pavyko ištaisyti padėtį.

„Manau, kad jo problemos mums labai brangiai kainavo, bet reikalo esmė ne vien tame, - pripažino G. Steineris. – Jis neblogai atsilošÄ—, tai buvo šaunu ir aš tikiuosi, kad mes toliau galėsime varžytis tokiame pačiame lygyje.

Romainas man pažadėjo, pasakydamas, kad surado sėkmės raktą. Aš tuomet jį įspėjau, kad jis to rakto daugiau nepamestų. Tikiuosi, kad jam viskas pasiseks. Nežinau, ką jis turėjo galvoje, bet po to mÅ«sų pokalbio jis daugiau nedarė klaidų, bent jau rimtų. Kai tu dalyvauji lenktynėse, rizika yra visuomet – neįmanoma visko padaryti idealiai ir aš to nelaukiu. Bet kartu aš manau, kad jei Romainas veiks susikaupęs, nepraras koncentracijos, tai viskas bus normalu“.


Komentarai (3)
Micius
| 01/07 19:57 Atsakyti
Jau sakiau, bet vietoj šito jei būtų Alonso, tai podiumas būtų buvęs, gal ir ne vienas...
Micius
| 01/07 19:56 Atsakyti
Arba saugos automobilio fazės metu visiškai sudaužo bolidą.... :D
tribeca
| 01/06 11:42 Atsakyti
Gerai kad jo neismete is komandos, zymiai smagiau kai rikiuoteje yra pats avaringiausias visu laiku lenktyninkas, kartais net keturis is karto varzovus nusluoja kai pvz. nusprendzia kad pirmajame posukyje stabdyti nereikia, linksmas vyrukas.
×

TOP naujienos