Gandas: C. Leclercas galvoja apie perėjimą į „Mercedes“?

Gandas: C. Leclercas galvoja apie perėjimą į „Mercedes“?
logo 2023 Kovo 14 d. 19:25, Ferrari

Prastas „Ferrari“ komandos sezono startas tapo kadrų politikos įvykių katalizatoriumi Maranele. Pasirodo, kad toli gražu daugelis darbuotojų nesidžiaugia, kad iš posto turėjo išeiti komandos vadovas Mattia Binotto ir koncerno generalinio direktoriaus Benedetto Vignos pozicijų sustipėjimu.

Jei komanda būtų pasirodžiusi sėkmingai Bahreine, prieštaravimus buvo galima pamiršti, tačiau Charleso Lecleco pasitraukimas iš distancijos ir Carloso Sainzo ketvirta vieta pagreitino daugelį procesų.

Komanda atsakė tokių „senių“ kaip Gino Rosato ir Jonathano Giacobazzi, darbą paliko vyr. konstruktorius Davidas Sanchezas ir rimtai apie tai galvoja Laurentas Mekies, antras žmogus „Ferrari“ komandoje.

Tačiau pasirodo, kad ta dar ne viskas. „Motorsport-Total“ paskeidė gandą, kad Charlesas Leclercas taip pat gali išeiti iš italų komandos ir pereiti į „Mercedes“.

Atrodytų, kad tai yra neįmanoma. Tačiau monakiečio penkerių metų kontraktas baigiasi 2024 metų pabaigoje, o šansai, kad per tą laiką Leclercas gaus čempioniško lygio bolidą, yra labai nedideli. Negana to, naujasis „Ferrari“ vadovas Fredericas Vasseuras neseniai pasakė, kad artimiausiu metu jis neskubės su kontraktų pratęsimais – neva komandoje dabar yra kiti prioritetai.

„Mercedes“ komandai svarbu jau dabar surasti pamainą Lewisui Hamiltonui – anksčiau ar vėliau (greičiausiai – anksčiau) britas užbaigs karjerą. Ir jei pavyktų iš vieno konkurento pervilioti jauną ir greitą Leclercą, tai gerokai sustiprintų komandą.

Iki sezono pradžios C. Leclercas yra sakęs, kad svajoja nugalėti kartu su „Ferrari“. Tačiau labai tikėtina, kad artimiausiu metu jam teks rinktis, kas svarbiau: ar „Ferrari“, ar pergalės su kita komanda.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621