GP tvarkaraštis bus pakeistas (57)

GP tvarkaraštis bus pakeistas
logo 2003 Spalio 04 d. 13:32, .
Vakar, po „Formulės-1“ Komisijos susitikimo buvo nuspręsta, jog kitąmet bus tik viena kvalifikacinė sesija, taip pat nebebus penktadieninių bandymų.
Tai yra didžiulis smūgis mažosioms komandoms-privatininkams.
“Minardi“ vadovas Paulas Stoddartas teigė: „Nieko gero iš to mažosioms komandoms nebus.“ Taip pat jis pranešė, kad vietoje penktadienio bandymų, šešios komandos (skaičiuojant nuo užimančios žemiausią vietą čempionate) galės penktadienio treniruotėse dalyvauti trimis, o ne dviem bolidais.
Penktadienio treniruotės vyks 11:00-12:00 ir 14:00-15:00 val. Kvalifikacija vyks šeštadienį nuo 14:00 iki 15:30 ir kiekvienas lenktynininkas galės įveikti ne vieną, bet du greituosius ratus.
Laisvai bandyti savo bolidus ekipos galės 48 dienas per metus nuo kovo iki spalio mėnesio, be jokių pertraukų.
Sekmadienio tvarkaraštis nesikeis.
Tiesa, šiuos pakeitimus dar turi patvirtinti Pasaulio autosporto taryba. Svarstymas vyks vėliau, spalio 15-ą dieną.


Komentarai (57)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Brooklyn
| 12/03 13:50 Atsakyti
Butu neblogai.
tominx
| 10/09 10:56 Atsakyti
Del 2 kvalo ratu tai visai nieko, o veliau pamatysim ar tie pakeitimai i gera (ziurovams) aisku ir lenktyninkams gal pades geriau pasirodyti.
Andrejus
| 10/07 11:49 Atsakyti
Na svarbu manau, kad nesukiso visko i sekmadieni, tai jau gerai.
ddt
| 10/06 16:28 Atsakyti
AF1 >> galbut zinai, kuo blogai tokia tvarka bus mazosioms komandoms?
Gincius
| 10/06 14:26 Atsakyti
Labai viskas normaliai,tik Paulas pastoviai verkia.Parduotų komandą ir baigtusi kančios.Ir dar palaukim Spalio 15 dienos.
Zilvinas
| 10/06 09:15 Atsakyti
del 2 ratu cia idmomu:
jei interpretuoti pagal zinutes teksta (pilotas 'gales' iveikti du ratus).. butent noriu pabrezti zodi "gales".... tuomet situacija labai idomiai gali klostytis kvaloje... ypac paskutinis pilotas varydas savo greitus ratus jau zinos visus kitu pilotu rezultatus ir paskutinio 2 rato gales ir neiveikti - taip sutaupydamas vienam ratui kuro..... kiti gi pilotai savo nuoziura spres ar varyti dar viena greita rata, ar uzteks ir pirmo, jei ji labai gerai iveike.... gal verciau pataupyti kuro lenktynems...
antram varianet, kuri isdeste , bent kaip ash supratau pilotai vistiek varys po viena rata, taciau iskart vienu metu, be pertraukos vyks du kvalifikacijos vaziavimai.... tokiu budu iskart matau viena dideli pilotams minusa.... jei pilotas pirmoje puseje per pirma greita rata suklysta ir islekia ish traso, beto sudauzo bolida - jam "sakes" - per toki laika mechanikai niekaip nespes sutaisyti bolido... tiesa yra dar atsarginis bolidas, taciau jis tik vienas, o pilotai du.... abejoju jei abu pilotai pazeis bolidus, ar abu jie gales su tuo paciu bolido pravaryti kvalifikacijos antra puse...

na bet ziurovams tai gal tik ir idomiau, ko taip labai nori BE....
Dovydas
| 10/06 09:14 Atsakyti
Jega. bus 2 ratai. je!!!taip bus dar daugiau staigmenu...
Edvinui
| 10/06 07:51 Atsakyti
Bent jau du ratai bus !DC gales lengviau atsipusti!
Paksas
| 10/05 23:44 Atsakyti
Tegul padaro kvalifikacinius vaziavimus is sestadienio i sekmadieni nakti, taip sakant "в слепую". Arba, tegul meta kauliukus. Dar geriau, tegul Bernis pasiansa sudelioja ir sekmadieni kiekvienam isdalina lapelius su starto vieta. Kad tik linksmiau butu...
Minzz
| 10/05 22:13 Atsakyti
Na tikiuosi pakeitimai bus patvirtinti...
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas