GP2: Anglijoje nugalėjo A. Zuberis ir A. Carrollas

logo 2007 Liepos 09 d. 23:15, Charles Coates/GP2 Series Media Service
Praėjusio savaitgalio GP2 lenktynėse Silverstone'e, Didžiojoje Britanijoje, pergales šventė Andreasas Zuberis ir Adamas Carrollas.
Pirmoji A. Zuberio pergalė šiemet
Šeštadienį A. Zuberis sugebėjo pagaliau nutraukti šį sezoną jį kankinusių nesėkmių seriją ir pelnė pirmąją savo pergalę šiemet.
Austrui rimčiau pasipriešinti bandė tik Mike'as Conway, aktyviai spaudęs varžovą po sustojimo boksuose, tačiau britui teko tenkintis antrąja vieta, atsilikus 1,815 sek.
Trečiosios vietos laimėtojas paaiškėjo ne taip greitai. Iš pradžių šioje pozicijoje važiavęs Timo Glockas pasitraukė iš kovos dėl alternatoriaus gedimo, vėliau į ją pakilęs A. Carrollas gavo pravažiavimo pro boksus baudą už greičio viršijimą techninio aptarnavimo zoną. Galų gale trečiąją vietą užėmė varžovų nesėkmėmis pasinaudojęs Kazuki Nakajima.
Šeštadienio lenktynių rezultatai:
1. Andreasas Zuberis (iSport International) - 54:21.118.
2. Mike'as Conway (Super Nova International) - atsiliko 1.815.
3. Kazuki Nakajima (DAMS) - 16.916.
4. Lucas Di Grassi (ART Grand Prix) - 28.365.
5. Luca Filippi (Super Nova International) - 36.481.
6. Adamas Carrollas (FMS International) - 47.392.
7. Pastoras Maldonado (Trident Racing) - 48.300.
8. Roldanas Rodriguezas (Minardi Piquet Sports) - 51.681.
Fantastiškas A. Carrollo sugrįžimas
Antrosiose savaitgalio GP2 lenktynėse – sekmadienio sprinte – pergalę iškovojo A. Carrollas, kuriam tai buvo tik ketvirtosios šiemet lenktynės. Praėjusius du metus GP2 lenktyniavęs, tačiau šiemet DTM besivaržęs britas pakeitė prastai sezoną pradėjusį Antonio Pizzonia.
Lenktynes A. Carrollas pradėjo trečias, tačiau pirmuosiuose posūkiuose nuožmioje kovoje įveikė Lucas di Grassi ir pakilo į antrąją vietą. Likus 10 ratų iki finišo, lenktynininkas iš Šiaurės Airijos aplenkė ir Pastorą Maldonado, kurias vėliau finišą kirto antroje vietoje.
Trečioje pozicijoje, kaip ir šeštadienio lenktynėse, finišavo K. Nakajima, įveikęs greičiausią lenktynių ratą besivydamas P. Maldonado.