GP2. Vokietija: sekmadienio lenktynės

logo 2009 Liepos 12 d. 20:46, GP2 Series Media Service
Nico Hulkenbergas iškovojo antrą pergalę iš eilės, nugalėdamas šiandien vykusiose sprinto lenktynėse Niurburgringe, Vokietijoje. Įpusėjus GP2 sezonui, vokietis, surinkęs 46 taškus, tapo čempionato lyderiu ir artimiausią savo varžovą Romainą Grosjeaną lenkia 4 taškais.
N. Hulkebergas, startavęs iš aštuntosios pozicijos, greitai prasibrovė iki antrosios vietos. Tuo metu pirmavusio Vitalijaus Petrovo įgytą 2,4 sek. persvarą vokietis greitai sumažino iki 0,6 sek. „Williams“ „Formulės-1“ pilotui bandytojui neprireikė lenkti lyderio, nes rusui buvo skirta pravažiavimo pro techninio aptarnavimo zoną bauda už tai, kad pilotas po starto iš lenktynių eliminavo Lucasą di Grassį.
N. Hulkenbergas netrukdomas bėgo nuo savo varžovų ir finišo liniją kirto nuo antroje vietoje finišavusio Alvaro Parente atitrūkęs 26,4 sekundės.
Kamui Kabayashi atiteko trečioji vieta. Po baudos į trasą sugrįžęs V. Petrovas važiavo prizinėje vietoje, tačiau padaręs klaidą nusirito į penktąją poziciją, tačiau vėliau vis dėlto sugebėjo įveikti vieną varžovą.
Buvęs čempionato lyderis, R. Grosjeanas, po vakarykščių lenktynių paskirtos baudos, šiandien startavo iš dvidešimt antros pozicijos ir atlikęs ne vieną lenkimą sugebėjo finišuoti penktas. Javieras Villa finišo liniją kirto šeštas ir iškovojo vieną tašką.
Lenktynės prasidėjo esant šlapiai trasai. Kiek vėliau danga ėmė džiūti ir kai kurie pilotai surizikavo užsidėti „slick“ tipo padangas. Alberto Valerio ir Roldanas Rodriguezas buvo tarp šių ir nuo lyderio atsiliko vienu ratu. Tiesa, vėliau šie du pilotai ėmė važiuoti net penkiomis sekundėmis greičiau nei jų varžovai. Lenktynių pabaigoje A. Valerio įveikė greičiausią lenktynių ratą.
Kitos GP2 čempionto lenktynės vyks liepos 25-26 dienomis, Hungaroringo trasoje, Vengrijoje.