H. Marko apie J. Vipso situaciją: britų žiniasklaida mums nepaliko kitos išeities (9)

H. Marko apie J. Vipso situaciją: britų žiniasklaida mums nepaliko kitos išeities
logo Rugpjūčio 16 d. 11:54, Red Bull Content Pool / Getty Images

Helmutas Marko kaltina britų žiniasklaidą dėl to, kad „Red Bull“ buvo priversta nutraukti sutartį su savo atsarginiu lenktynininku Juri Vipsu.

Estas buvo vienas iš jaunųjų sportininkų, kuris galėjo ateityje prasibrauti į F-1. Sportininkas šiemet net spėjo sudalyvauti Ispanijos GP treniruotėse, kurių metų vairavo „Red Bull“ komandos F-1 automobilį.

Tačiau po rasistinio keiksmažodžio, ištarto video žaidimo transliacijos metu, F-1 ekipa nutraukė sutartį su J. Vipsu.

Estas išsaugojo vietą „Formulės-2“ čempionate, kur atstovauja „Hitech“ komandai, tačiau „Red Bull“ nuo tokio sprendimo atsiribojo teigdama, kad „tai yra tos komandos pasirinkimas ir jie tam turi savų priežasčių, kodėl ėmėsi tokių veiksmų“.

Dėl to, jog „Red Bull“ turėjo nutraukti sutartį su J. Vipsu, „Red Bull“ patarėjas sporto klausimais kaltina Didžiosios Britanijos žiniasklaidą.

„Britų žiniasklaida sukėlė tokį didelį šurmulį, kad „Red Bull“ neturėjo kitos išeities“, - sakė H. Marko.

„Jam 21 metai ir jis atsiprašė. Mane labiausiai neramina tai, jog visa tai įvyko kvailo žaidimo transliacijos metu, nes tuo metu jie daugiau neturėjo ką veikti. Aš nesuprantu, kaip galima tuo užsiimti ilgiau nei 2 minutes. Bet tai jaunimas. Aš dėl to nieko negaliu padaryti. Maxas taip pat būna užsiėmęs lenktynių simuliatoriais.“

Žurnalistai H. Marko priminė, kad dar 2020 m. M. Verstappenas varžovą Lance‘ą Strollą pavadino „mongolu“. Tai itin nepatiko Mongolijos Jungtinių Tautų ambasadoriui Lundegui Purevsurenui, kuris kreipėsi į „Red Bull“ ir pasmerkė „rasistinį ir žeminantį“ sportininko komentarą. Tačiau H. Marko teigia, kad J. Vipso ir M. Verstappeno atvejai yra skirtingi, todėl jų negalima lyginti.

„To negalima lyginti. Tai susiję su abiejų, kaip asmenybių, tobulėjimu. Šioje srityje Maxas visada buvo ant ribos. Žinoma, žiniasklaidos ir rėmėjų spaudimas dėl Vipso buvo toks didelis, kad turėjome imtis veiksmų.“

„AlphaTauri“ komandai atstovaujantis Pierre‘as Gasly turi dar metus galiojančią sutartį su „Red Bull“. Jai pasibaigus, „Red Bull“ galbūt teks ieškoti jam pamainos. Kadangi sutartis su J. Vipsu buvo nutraukta, kitas jaunas sportininkas turės užimti jo vietą. H. Marko teigia, kad juo gali tapti norvegas Dennisas Haugeris, pernai tapęs F-3 čempionu.

„Dennisas Haugeris pernai pasirodė įspūdingai ir dominavo F-3. Šiemet F-2 jam pasitaikė pakilimų ir nuosmukių. Jam trūksta pastovumo. Lemiamas veiksnys yra rezultatai. Bet tai yra kintamas dalykas.“

„Žmonės, kurie, kaip manėme, galėjo pasiekti puikių rezultatų, staiga nustojo demonstruoti gerą formą, o tie, iš kurių tikėjomės mažiau, dabar rodo gerus rezultatus. Štai kodėl sunku prognozuoti.“

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2022 sezono taškai: 576
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau


Komentarai (9)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Black_Death
IP: df9de09 | 08/17 11:02 Atsakyti
PonasSkausmas
08/16 18:33

Visada žiūrės iš kur gaus daugiau naudos. Dėl atsarginio piloto nusprendė nesivarginti, kai dėl Verstappeno panašioje situacijoje nepasidavė spaudimui.

Jei sutinki, kad sprendimus priima is esamu variantu sau palankiausia, tai nereikia sureiksminti britu. Kai augino jauniausia cempiona, nepasidave dar didesniam spaudimui.
Epic-site
IP: 96bb250 | 08/16 23:09 Atsakyti
Max stimuliuojasi...
nma
IP: 8c1c9b2 | 08/16 22:51 Atsakyti
problemos su akimis tam Vipsui, todėl ir nutraukė sutartį. Kaip reikia sugebėti baltaodį pavadinti juodaodžiu?
DDOD
IP: 3f766a8 | 08/16 20:20 Atsakyti
Perfrazuojant Helmutą, Vips atžvilgiu ivyko Linčo teismas, baubiančios minios vaidmenį atliko Britų žiniasklaida
Tai
IP: 63ececa | 08/16 19:19 Atsakyti
Vienaakis, dar dabar nuo pernai ant britu griezia danti. Matyt labai dar skauda nuo to medinio titulo.
PonasSkausmas
IP: ad03d2d | 08/16 18:33 Atsakyti
Black_Death
08/16 15:02

RBR sitas susirupinimas ziniasklaida buvo vienkartinis paekspermentavimas, ar nuo siol taip bus visalaik ??

Visada žiūrės iš kur gaus daugiau naudos. Dėl atsarginio piloto nusprendė nesivarginti, kai dėl Verstappeno panašioje situacijoje nepasidavė spaudimui.
Black_Death
IP: a80029a | 08/16 15:02 Atsakyti
PonasSkausmas
08/16 13:04

Ir taip visiems aišku, kad komandai visiškai nerūpi tas n žodis, o nutraukė sutartį tik dėl žiniasklaidos ir kad rėmėjai nesusigadintu esg reitingo.

RBR sitas susirupinimas ziniasklaida buvo vienkartinis paekspermentavimas, ar nuo siol taip bus visalaik ??
ab
IP: 4040160 | 08/16 13:35 Atsakyti
nu laukiam Vipso sugrizimo, nes bulliams tie klounai anglai nerupi
PonasSkausmas
IP: ad03d2d | 08/16 13:04 Atsakyti
Ir taip visiems aišku, kad komandai visiškai nerūpi tas n žodis, o nutraukė sutartį tik dėl žiniasklaidos ir kad rėmėjai nesusigadintu esg reitingo.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas