H. Marko mano, kad „Haas“ pasirinks N. Hulkenbergą

H. Marko mano, kad „Haas“ pasirinks N. Hulkenbergą
logo 2022 Lapkričio 04 d. 12:07, Aston Martin F1

„Formulėje-1“ toliau svarstoma, kas taps Kevino Magnusseno partneriu „Haas“ komandoje kitais metais. Amerikiečių komanda renkasi tarp Micko Schumacherio ir Nico Hulkenbergo, o „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko mano, kad bus pasirinktas būtent Hulkenbergas.

Kai komanda viešai kritikuoja savo sportininką, tai byloja jog tarp jų nėra tarpusavio pasitikėjimo, - kalbėjo H. Marko. - „Haas“ turi gana patyrusį lenktynininką K. Magnusseną ir jei jie šalia Kevino galėtų pakviesti daug vilčių teikiantį jaunąjį talentą ir aš rinkčiausi tokį debiutantą, bet aš kol kas nematau, kad nors vienas pilotas atitiktų tokius kriterijus.

Komandoms yra svarbūs pinigai, kurie yra paskirstomi pagal Konstruktorių taurėje užimtas vietas. Skirtumas tarp pirmos ir dešimtos vietos sudaro daug milijonų, todėl galvoju, kad „Haas“ pasirinks patyrusį sporto veteraną.

Nico Hulkenbergas jau įrodė, kad jis, būdamas atsarginiu pilotu be jokių specialių bandymų gali sėsti prie vairo lenktynėse ir iš karto rodyti rezultatą. Tai daug ką pasako apie jį“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2024 sezono taškai: 44
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332