H. Marko: mūsų laukia buhalterinės apskaitos čempionatas (6)

H. Marko: mūsų laukia buhalterinės apskaitos čempionatas
logo 2019 Birželio 19 d. 11:10, Red Bull Content Pool

Komandos sutiko, kad nuo 2021 iki 2025 metų ekipų biudžetai būtų apriboti po 175 mln. dolerių per sezoną ir ši suma gali būti koreguojama priklausomai nuo infliacijos bei etapų skaičiaus. „Liberty Media“ mano, kad pasiekti šios taisyklės paisymo įmanoma, nes ją pažeidus, numatytos griežtos baudos – iš komandos gali būti net atimta licencija.

„Mums prireikė daugiau nei metų norint detaliai aptarti išlaidų ribojimo problemą, - sakė „Formulės-1“ vykdomasis direktorius Chase‘as  Carey. – Man atrodo, kad pasiūlyta struktūra turėtų būti sėkminga. Mūsų sportas yra labai sudėtingas, mums reikia tokių taisyklių, kurių visi privalomai laikytųsi.

Mūsų planas yra toks: 2020 metais mes turime išbandyti viską, kas tiesiogiai įtakoja išlaidų ribojimo procesą. Visiems mums reikės daug ko naujo išmokti, todėl mes nepuoselėjame iliuzijų. Aš spėju, kad mes dar patobulinsime išlaidų struktūrą. Mes norime pakeisti sportą ir pasiekti didesnės konkurencijos“.

Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko skeptiškai vertina tokį projektą: „Blogiausiu atveju mes turėsime buhalterinės apskaitos čempionatą, kuriame praėjus keliems mėnesiams mus diskvalifikuos, todėl, jog mes išeisime iš biudžetų rėmų.

Teks atsisveikinti su dalimi mūsų darbuotojų. Mes analizuojame kitas veiklos sferas, galbūt, mes kursime superautomobilius. Gali būti, kad abi mūsų komandos – „Red Bull“ ir „Toro Rosso“ naudos vieną vėjo tunelį“.


Komentarai (6)
ddt
| 06/19 18:47 Atsakyti
Helmutai, bus labai geras pratimas pasikelt popierius ir pamatyti pavyzdžiui, kaip rytais mėgaujamasi kavos puodeliu už 20 Eur. Aš, žinoma šaržuoju, bet kad kai kurias eilutes rasite žiauriai ir nesuprantamai išpūstas - net neabejoju. Baigsis visokie outsource'ai į draugų įmonėles už didesnes nei rinkos kaina, ir pan :))) Bus normali verslo logika, o ne maitvanagių puota :)
Klepsidra
| 06/19 18:28 Atsakyti
Kertinis punktas, del ko su ribojimais turetu islosti visi: "Mes analizuojame kitas veiklos sferas, galbūt, mes kursime superautomobilius.". McLaren svarsto WEC ir Indy, Mercedes FE ir t.t. taip - dalis darbuotoju nebedirbs su F1, bet turetu kiti cempionatai kazkiek atsigauti ir pritraukti rimtesniu dalyviu
Klepsidra
| 06/19 18:26 Atsakyti
deivec
06/19 17:22

helmuto taisykles tegul sukuria...ir gales vien rbr komandos pilotai vazinetis...

vienas pilotas. kazkur buvo rasyta, kad ideali jo komanda - su vienu bolidu.
deivec
| 06/19 17:22 Atsakyti
helmuto taisykles tegul sukuria...ir gales vien rbr komandos pilotai vazinetis...
ram1
| 06/19 17:20 Atsakyti
Camicasee
06/19 12:57

Dabar reikia nepasiduoti šantažams, nes tikrai top komandos grąsins išėjimu, bet sporto tikslui reikia įvesti ribojimą ir kuo greičiau.

Camicasee>Kaip mums lituanistė sakydavo : grasinti->atgraso nuo nosinės.....
Camicasee
| 06/19 12:57 Atsakyti
Dabar reikia nepasiduoti šantažams, nes tikrai top komandos grąsins išėjimu, bet sporto tikslui reikia įvesti ribojimą ir kuo greičiau.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas