H. Marko: N. Hulkenbergas siūlė savo paslaugas (2)

H. Marko: N. Hulkenbergas siūlė savo paslaugas
logo Sausio 13 d. 20:13, Renault Sport

„Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko atskleidė, kad kalbėjosi su Nico Hulkenbergu apie galimybę vokiečiui prisijungti prie komandos.

„Iniciatyvos ėmėsi pats Hulkenbergas“, - sakė H. Marko.

„Tuo metu mes dar nežinojome kaip seksis Albonui. Tad neatmetėme jo kandidatūros. Bet dėka Albono rezultatų, vėliau tapo aišku, kad Hulkenbergui neatsiras vietos mūsų komandoje.“

„Iki šiol naudojomės tik savo pilotų paslaugomis, kurie į „Red Bull“ dažniausiai patekdavo iš jaunųjų pilotų programos. Būdami mūsų gretose jaunieji sportininkai žino, kad vieną dieną jiems gali pasitaikyti puiki proga patekti į F-1.“

Tuo tarpu pats N. Hulkenbergas neatmeta galimybės į F-1 sugrįžti 2021 metais.

„Kol kas yra aiškus vienas dalykas - aš tikrai nestartuosiu pirmose 2020 m. F-1 sezono lenktynėse“, - vokiečių naujienų agentūrai DPA pareiškė N. Hulkenbergas.

„Kol kas nėra nieko konkretaus. Stebėsime rezultatus. Yra dalykų, kurių aš negaliu įtakoti.“


Komentarai (2)
A85 logo rėmėjas
| 01/14 13:30 Atsakyti
pokerskulls
01/14 12:35

32 metai sunku jau bus grizti.bet auto sportas nesibaigia formule.manau ras vieta kitur .dar nei vienas be darbo neliko :-)

Jeigu atsiras nauja komanda kokia, tai gal ir paimtų dėl patirties. Tik tiek, kad NH finansiniai reikalavimai nemaži, ir gal kiek per aukšti už jo paslaugas, matant, kad niekas jo taip ir nepaėmė, nors šansų buvo.
pokerskulls
| 01/14 12:35 Atsakyti
32 metai sunku jau bus grizti.bet auto sportas nesibaigia formule.manau ras vieta kitur .dar nei vienas be darbo neliko :-)
×

TOP naujienos