H. Marko : P. Gasly lieka „AlphaTauri“

H. Marko : P. Gasly lieka „AlphaTauri“
logo 2020 Spalio 27 d. 16:20, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ kompanijos konsultantas sporto klausimais Helmutas Marko šiandien patvirtino, kad Pierre'as Gasly kitą sezoną lenktyniaus vilkėdamas dabartinės savo komandos „AlphaTauri“ apranga, paneigdamas kalbas, kad dėl šiame sezone demonstruojamo puikaus tempo lenktynininkas bus paaukštintas ir grįš į pagrindinę komandą. 

Be praėjusį mėnesį iškovotos netikėtos savo pergalės Italijos Monzos trasoje, prancūzas džiaugiasi ir visu solidžiu sezonu antrojoje „Red Bull“ komandoje: kiekviename šių metų etape jis pranoko savo komandos draugą, rusą Daniilą Kvyatą ir to pagalba atstatė taip pačiam reikalingą pasitikėjimą savimi po nuviliančio praėjusio sezono pagrindinėje „Red Bull“ komandoje, kai po 12-kos etapų buvo iškeistas į Alexą Alboną. 

Penktąja Pierr'o vieta Portimao trasoje vainikuotas pasirodymas kartu su dar vienu prastu Albono finišu 12-oje vietoje, paskatino „AlphaTauri“ komandos gerbėjų kalbas apie tai, kad prancūzo vieta pagrindinėje komandoje. 

Kiek anksčiau „Red Bull“ vadovas Christianas Horneris atmetė tokio apsikeitimo galimybę, nepaisant prasto Albono sezono, tačiau šiandien išgirdome tai, kad ir Helmutas atmetė Gasly paaukštinimo galimybę suteikiant jam antrą šansą pademonstruoti viską, ką gali. 

„Mes priėmėme sprendimą dėl P. Gasly“, - sakė Marko. „Jis lieka lenktyniauti su „AlphaTauri “, o jo komandos draugas bus paskelbtas vėliausiai po gruodį vyksiančių Bahreino lenktynių.“

Kalbant apie prancūzo komandos draugą, vieša paslaptis tokia, kad vienas „Red Bull“ programos talentų, F-2 lenktynininkas, japonas Yuki Tsunoda turėtų užimti kitą „AlphaTauri“ garažo pusę ir jau netrukus „matuosis“ F-1 lenktynininko kėdę.

Aukšto įvertinimo sulaukęs 20-metis „Honda“ talentas, šiemet du kartus laimėjęs F-2 lenktynes po kito savaitgalio lenktynių Italijoje turės galimybę išbandyti F-1 komandos „AlphaTauri“ bolidą.

Kalbant apie 2-ąjį pagrindinės „Red Bull“ komandos pilotą, Didžiosios Britanijos ir Tailando pilietybę turintį lenktynininką A. Alboną, kuris po praėjusio etapo savo akcijų vertės tikrai nepakėlė, galime konstatuoti: jo likimas F-1 vis dar jo paties rankose.

„Alexui reikia daugiau pastovumo. Kartais jis nedaug atsilieka nuo Maxo, tačiau kartais skirtumas yra per didelis. Kol jis progresuos, jis bus mūsų lenktynininkas ir mes neskubėsime apsispręsti,“ - pridūrė Marko.Komentarai (0)
×

TOP naujienos