H. Marko: pasirašyta nauja sutartis dėl lenktynių „Red Bull Ring“ trasoje

H. Marko: pasirašyta nauja sutartis dėl lenktynių „Red Bull Ring“ trasoje
logo 2020 Gruodžio 24 d. 00:17, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Red Bull“ patarėjas sporto klausimais Helmutas Marko prasitarė apie pasirašytą naują sutartį su F-1 vadovais dėl lenktynių organizavimo „Red Bull Ring“ trasoje.

Minėtoje trasoje, tik naudojant skirtingas jos konfigūracijas, lenktynės buvo surengtos ne kartą praeityje. Praėjusiame amžiuje trasa buvo žinoma „Österreichring“ ir joje F-1 lenktynės buvo organizuojamos nuo 1970 m. iki 1987 m. Vėliau jau „A1 Ring“ vardu žinojome trasoje varžybos buvo rengiamos nuo 1997 m. iki 2003 m. O „Red Bull Ring“ vardu žinomoje trasoje lenktynės iki šiol kasmet organizuojamos nuo 2014 m.

Šiemet minėtame lenktynių žiede buvo surengtos dvi lenktynės: Austrijos GP ir Štirijos GP. Jose nugalėjo „Mercedes“ pilotai Valtteri Bottas ir Lewisas Hamiltonas.

Nors iki šiol galiojusi sutartis galiojo tik iki šių metų galo, „Red Bull Ring“ trasa buvo įtraukta į 2021 m. F-1 tvarkaraštį.

„Dėl visko sutarta. Pasirašyta ilgalaikė sutartis“, - kalbėdamas per „Servus TV“ atskleidė H. Marko.

Anot austro, derybas dėl naujos sutarties palengvino tai, jog „Red Bull“ savo trasoje pavyko šiemet surengti dvi lenktynes.

„Liberty“ įsitikino „Red Bull“ galimybėmis. Be mūsų iniciatyvos, F-1 sezonas nebūtų prasidėjęs tokioje formoje arba visai nestartavęs Austrijoje.“

H. Marko neslepia, jog kitais metais „Red Bull“ tikisi savo trasoje sulaukti didžiulės minios Maxą Verstappeną palaikančių sirgalių iš Nyderlandų.

„Mes ir vėl pamatysime oranžinę jūrą sirgalių. Tikimės sulaukti 30-40 tūkst. sirgalių ir Nyderlandų. Džiaugiamės, kad dar ne vienerius metus galėsime rengti vieną didžiausių sporto renginių Austrijoje.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas