H. Marko: Spa trasoje gausime šansą pakovoti dėl „pole“ (1)

H. Marko: Spa trasoje gausime šansą pakovoti dėl „pole“
logo Rugpjūčio 15 d. 09:50, Red Bull Content Pool / Getty Images

Jau per lenktynes Belgijos Spa trasoje turėtų įsigalioti FIA draudimas per kvalifikaciją naudoti specialius variklio darbo režimus. „Red Bull“ kompanijos automobilių sporto konsultantas Helmutas Marko pareiškė, kad tai sulygins stipriausių pasaulio čempionato komandų šansus kovojant dėl „pole“ pozicijos.

Helmutas Marko: „Dabar specialus variklio darbo režimas kvalifikacijos finalo greitojo rato metu „Mercedes“ komandai suteikia milžinišką pranašumą - jie pirmauja nuo 0,7 iki 1,0 sek. rate. Barselonoje mes nelabai galėsime sumažinti atsilikimą nuo jų - šioje trasoje yra dvi ilgos tiesiosios ir kvalifikacijoje mums bus labai sunku, bet jau Spa mes turėsime realų šansą pakovoti dėl „pole“.

Tikimės, kad ir per likusį savaitgalį Katalonijoje išliks karštas oras. Mes toliau tęsiame darbus su važiuoklės nustatymais ir esame įsitikinę, kad galėsime kovoti su „Mercedes“. Negaliu pasakyti, kad mes čia atsivežėme daug naujienų, bet tikrai turime keletą naujų sprendimų. Tikiuosi, jog mes būsime arti „Mercedes“ ir turėsime šansą pakovoti dėl pergalės.

Šiuo metu esame patenkinti Alexo Albono lenktynių tempu - jis gerai pasirodo didžiojoje dalyje varžybų. Bet jis turi pasitempti kvalifikacijose, kad abi mūsų mašinos galėtų kovoti dėl pirmosios starto juostos. Tik tada Verstappenas gautų rimtą pagalbininką trasoje kovojant su „Mercedes“ dėl pergalių.

Albono problema iš dalies yra susijusi su jo mašina - komanda dar turi padirbėti šioje srityje. Be to, visuomet būna sudėtinga dirbti vienoje komandoje su Maxu“.

Helmutas Marko taip pat pakomentavo Sebastiano Vettelio sprendimą pasikeisti bolido važiuoklę: „Manau, kad tai daugiau psichologinė, o ne techninė problema. Mes turėjome panašią situaciją su Sebastianu tarp etapų Barselonoje ir Monake. Tuomet jis kalbėjo apie mašinos problemas, bet mes negalėjome nieko surasti, o vėliau išaiškėjo, kad važiuoklėje yra mikroskopinis įtrūkimas. Kai mes tik pakeitėme Vetteliui važiuoklę, jam sugrįžo užtikrintumas, jis pradėjo kur kas geriau važiuoti“.


Komentarai (1)
Fekkalli
IP: fee63aa | 08/15 17:19 Atsakyti
:DD
×

TOP naujienos