„Haas“ duos laiko N. Hulkenbergui adaptuotis (2)

„Haas“ duos laiko N. Hulkenbergui adaptuotis
logo Sausio 22 d. 13:04, Aston Martin F1

2023 metais Nico Helkenbergas sugrįžta į „Formulę-1“ kaip pagrindinis „Haas“ komandos lenktynininkas ir bus naujuoju Kevino Magnusseno partneriu. Amerkiečių komanda tikisi, kad 35 metų vokietis, kuris turi 181 GP patirtį, galės reguliariai kovoti dėl taškų ir tai leis „Haas“ užimti aukštesnę vietą Konstruktorių taurės įskaitoje.

„Negaliu pasakyti, kad kiekvienose lenktynėse mes gausime taškų, todėl, kad dar nežinau, kiek geras bus naujas mūsų bolidas, - kalbėjo „Haas“ vadovas Guentheris Steineris RTL televizijai. - Bet Nico užduotis bus siekti aukšto rezultato ir nuolatos iš mašinos išspausti maksimumą. Ir tai daryti jam reikės dažnai, tiek, kiek įmanoma.

Per daug nesijaudinu dėl Hulkenbergo. Žinoma, mes galvojome, kaip jam seksis, nes pastaruosius trejus metus jis nuolat nelenktyniavo. Bet jis gerai pasirodė pernai bandymuose, o taip pat gerai važiavo sezono pradžioje, kai teko pakeisti Sebastianą Vettelį prie „Aston Martin“ vairo.

Žinoma, norint visiškai adaptuotis ir atstatyti fizinę formą, prireiks kažkiek laiko. Adaptacijai mes duosime jam keletą lenktynių, bet Nico yra vienas iš tų vaikinų, kuris pilotavo daug skirtingų bolidų ir lenktyniavo ne tik „Formulėje-1“, bet ir WEC čempionate, todėl neblogai moka greitai priprasti prie naujos technikos“.

Penktadienį N. Hulkenbergas apsilankė „Haas“ komandos bazėje ir atliko sėdynės pritaikymo procedūrą.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2023 sezono taškai: 37
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Nico Hulkenbergas
Pilotas: Nico Hulkenbergas 2023 sezono taškai: 0
Komanda: Amžius: 35 m.
Plačiau


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
F-Fanas-1
IP: 07a42cc | 01/23 13:24 Atsakyti
Geriau tokiam patyrusiam ir tikrai normaliam pilotui duoti pusė metų, nei Sumakeriui. Jaunuolis adaptuojasi taip lėtai, kad kol pasieks normalią formą, jau ir pensija ateis. Jei ne pavardė, geriausiu atveju su Mazepinu jau būtų baigęs F1 karjera, ir čia jokių straipsnių ir diskusijų nebūtų.
Jei pats Michaelis būtų sveikas, turbūt Mickas jau kartu su Hamiltonu važiuotu mercedese, po 1,5s atsilikdamas vidutiniškai. Būtų valgomas žiniasklaidos kaip Mazepinas koks... Tai jam kaip žmogui ir asmenybei pačiam geriau nebūti F1. Gali sau ramiai GT serijose varžytis
nma
IP: 8c1c9b2 | 01/23 12:00 Atsakyti
teisingai, juk perspektyvus jaunuolis - kur skubėti?
×

TOP naujienos