“Haas” lygiagrečiai išbandys darbą su simuliatoriumi (2)

“Haas” lygiagrečiai išbandys darbą su simuliatoriumi
logo 2019 Lapkričio 28 d. 16:41, Haas

Daugelis komandų lenktyninių savaitgalių metu lygiagrečiai dirba realioje trasoje ir su simuliatoriumi bazėje, nes tai greičiau leidžia priimti sprendimus dėl bolidų derinimų bei nustatymų. Anksčiau „Haas“ ekipa tokios galimybės neturėjo, tačiau atvykęs į Abu Dabį, komandos vadovas Guentheris Steineris pranešė – besiruošiant kitam sezonui Pietro Fittipaldi dirbs su simuliatoriumi lygiagrečiai su pilotų darbu trasoje.

Guentheris Steineris: „Šį savaitgalį mes lygiagrečiai naudosime simuliatorių, bet tik norėdami suprasti, ar viskas veikia tinkamu būdu. Tai dalis mūsų pasiruošimo programos 2020 metams.

Iš esmės, tai bus proceso repeticija, be ne darbas didinant mašinos efektyvumą. Gali būti, jog bolidas taip pat taps kiek geresnis, bet tikslas ne tas – sistemą reikia išbandyti praktikoje. Mes norėjome realaus laiko režimu dirbantį simuliatorių paleisti veikti dar šio sezono pradžioje, bet užduotis buvo gana sudėtinga ir prireikė daugiau laiko nei mes planavome. Daugelis komandų tokias sistemas derino p 10-15 metų, o mes norėjome viską suspėti per 6 mėnesius – ir truputį pavėlavome“.


Komentarai (2)
ddt
| 11/29 05:43 Atsakyti
Prieš 15 metų tos sistemos dirbo ant tiek skirtingu principu (technologiškai), kad man net liežuvis neapsiverstų taip teisintis. Kompiuteriuose 15 metų atgal buvo lempinių radijų laikotarpis.
tribeca
| 11/28 18:32 Atsakyti
Tai jie iki siol savo lenktyniu video zaidimu nelygino su realia trasa? Tai kokia prasme lenktyninkui zaisti toki lenktyniu video zaidima jei jame automobilis ne taip elgiasi kaip realybeje? Ir tai daro JAV komanda, salies kuri pirmauja pasaulyje video zaidimu kurime? Tontos del culo.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas