„Haas“ nepatenkinti darbu su Antonio Giovinazzi (2)

„Haas“ nepatenkinti darbu su Antonio Giovinazzi
logo 2017 Gruodžio 06 d. 06:00, Haas/LAT Images

Pradedant liepos mėnesiu rezervinis „Ferrari“ pilotas Antonio Govinazzi septynis kartus dalyvavo penktadienio treniruotėse prie „Haas“ bolido vairo, beje, dažniausiai savo mašiną tekdavo užleisti Kevinui Magnussenui. Danas yra nepatenkintas tokia politika ir tikisi, kad komanda ją peržiūrės.

„Žinoma, jog tai man trukdė, - pareiškė Kevinas Magnussenas. – Bet viskas yra taip, kaip yra ir su tuo nieko padaryti negali. Aš tik tikiuosi, kad ateityje man teks kur kas mažiau praleisti treniruotes arba visiškai jų nepraleisti. Bet aš kol kas neturiu garantijų“.

„Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris mano, kad treniruočių praleidinėjimas taip pat negalėjo neatsiliepti ekipos pagrindinės sudėties pilotų pasiruošimui lenktynėms.

„Aš nepuoselėju jausmo, kad darbas su Giovinazzi padėjo komandai ar lenktynininkams, - sakė Guentheris Steineris. – Sunku pasakyti, kiek daug tai trukdė, bet jis tikrai nebuvo naudingas. Pažiūrėsime, kaip mes dirbsime kitais metais, nes kol kas mes to nesvarstėme“.

„Ferrari“ rengėsi pasiūlyti „Haas“ ekipai kontraktą su Giovinazzi kitam sezonui, bet amerikiečių komanda kol kas nėra pasirengusi dirbti su jaunais pilotais, todėl atsisakė tokio varianto.

„Ferrari“ klausė mūsų apie tai, - aiškino Steineris. – Jei jūs nepaprašysite, tai ir negausite to, ko norite. Beje, šiuo atveju niekas nedarė niekam jokio spaudimo. Mes greitai jiems paaiškinome, kad mes jau turime du pilotus kitam sezonui. Viskas pakankamai paprasta“.  

Komentarai (2)


Kubietis
| 2017 Gruodžio 06 d. 10:40
Ferrari dabar ryšiai su Sauber daug glaudesni bus, todėl amerikiečiams derėtų atsargiau rinkti žodžius. Labai greitai gali atsidurti rikiuotės gale.
deivec
| 2017 Gruodžio 06 d. 07:35
nu nezinau, antraste matyt is miego atsikelus sugalvojote autoriai....
Tikrai vel su padvochu