„Haas“ parengė atnaujinimus, bet jų kol kas nemontuoja

„Haas“ parengė atnaujinimus, bet jų kol kas nemontuoja
logo Gegužės 18 d. 10:28, Pirelli

Kai kurios „Formulės-1“ komandos, pavyzdžiui, „Red Bull“ ir „Mercedes“ jau atnaujino savuosius bolidus sezono metu ir ne vieną kartą. „Ferrari“ naujas mašinos detales sumontuos etapui Ispanijoje, o „Aston Martin“ apskritai planuoja į trasą išleisti vos ne visai naują automobilį.

Tuo tarpu „Haas“ į Barseloną jokių mašinos atnaujinimų neatsiveš, nors naujas detalių paketas jau paruoštas. Apie tai prisipažino komandos vadovas Guentheris Steineris.

„Nemanau, kad į Barseloną labai daug komandų atveš technikos atnaujinimus, - teigė G. Steineris. - Ir nežinau, kokia iš to bus nauda, jei kas nors ir surizikuos. Mūsų ekipa nutarė kiek palaukti, kadangi aš iki šiol manau, kad dabartinis mūsų automobilis dar turi greičio rezervą, kurį įmanoma realizuoti per kur kas tikslesnius bolido nustatymus. Kai kas gali suveikti, o kai kas – ne.

Iš tiesų, mes jau esame parengę gerą atnaujinimų paketą, kurį sumontuosime artimiausiuose kituose etapuose. Kita vertus, nežinau, kokiais tempais pažangą darys varžovai“.

„Haas“ vadovo mintį išplėtojo jos pilotas Mickas Schumacheris.

„Nesu įsitikinęs, jog šiuo metu mes iki galo suprantame mūsų bolido elgesį, - pripažino vokiečių sportininkas. - Mes vis dar bandome išsiaiškinti, kodėl mašina būtent taip važiuoja trasoje. Ir jei dabar mes sumontuosime atnaujinimus, tai tik apsunkins supratimą apie bolidą. O kol kas automobilis lieka toks pats, koks buvo sezono pradžioje – mes dar galėsime tyrinėti, kaip nustatymų keitimas veikia bolido elgesį“.

Haas F1 Team
Komanda: Haas F1 Team 2022 sezono taškai: 15
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: VF-21
Plačiau
Mickas Schumacheris
Pilotas: Mickas Schumacheris 2022 sezono taškai: 0
Komanda: Haas Amžius: 23 m.
Plačiau

Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas