„Haas“ prarado laiką dėl technikos gedimo

„Haas“ prarado laiką dėl technikos gedimo
logo 2019 Vasario 18 d. 22:06, Haas

Romainas Grosjeanas buvo trečias pirmąją bandymų Barselonoje dieną, nuvažiavęs 65 ratus. Dieną „Haas“ pilotas prarado nemažai laiko dėl slėgio kritimo degalų tiekimo sistemoje, bet komanda pašalino gedimą ir Grosjeanas pratęsė darbą trasoje.

Romainas Grosjeanas: „Manau, kad mes galime būti patenkinti pirmąja diena, jei kalbėsime apie pojūčius pilotuojant naująjį bolidą. Rytas praėjo nelabai sklandžiai, bet po pertraukos buvo kur kas geriau. Mes praradome nemažai laiko, bet po to mums pavyko nuvažiuoti neblogą ratų seriją.

Komanda gerai padirbėjo, diena buvo produktyvi, mašiną buvo malonu valdyti. Akivaizdu, kad teks dar daug padirbėti, kadangi mes turime suprasti mašinos ypatumus, bet šiuo momentu aš patenkintas tuo, kas yra“.

„Haas“ komandos vadovas Guentheris Steineris: „Ne pati geriausia diena. Dieną iškilo problemų su kuro siurblių valdymo sistema ir mes praradome nemažai laiko, bet po pietų pavyko patęsti darbą. Mes pradedame suprasti naujosios mašinos ypatumus, bet dar anksti kalbėti apie tai, kur mes esame varžovų atžvilgiu“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos