„Haas“ pratęs derybas su P. Fittipaldi

„Haas“ pratęs derybas su P. Fittipaldi
logo 2018 Rugpjūčio 04 d. 01:51, FIA

Haas“ komanda ketina pratęsti derybas su dukart F-1 čempiono Emersono Fittipaldi anūku Pietro Fittipaldi.

Pastarasis gegužės mėnesį Belgijoje vykusių WEC važiavimų metu pateko į avariją, kurios metu susilaužė koją. Dėl patirtos traumos jaunasis brazilas negalėjo dalyvauti WEC bei „IndyCar“ lenktynėse. Derybos su „Haas“ ekipa taip pat buvo laikinai sustabdytos. Bet ekipa ketina jas pratęsti ir ruošiasi pasiūlyti sportininkui metų gale išbandyti F-1 bolidą.

„Bolide jis vėl turi jaustis patogiai. Kalbėjausi su juo po „IndyCar“ bandymų. Apie jo būklę sužinojau tik iš žiniasklaidos. Jo teigimu, dabar jis jaučiasi patogiai“, - sakė „Haas“ vadovas Guntheris Steineris.

„Susitiksiu su juo vėl grįžęs į Šiaurės Karoliną. Tada pažiūrėsime ar pavyks susitarti dėl bandymų metų gale. Anksčiau kalbėjomės su juo apie tai, kad jis galėtų su mumis padirbėti. Bet po to, kai jis susilaužė koją, derybos nutrūko. Dabar ketiname jas vėl pratęsti.“

Paties P. Fittipaldi teigimu, po lenktynių Mid-Ohajuje jam skaudėjo koją, bet artimiausiu metu tikisi visiškai pasveikti.

Brazilas neslepia, kad kitais metais norėtų būti bent atsarginiu F-1 komandos pilotu.

„Jei pasitaikytų galimybė kitąmet lenktyniauti F-1 arba „IndyCar“, tikrai neatsisakyčiau“, - kalbėjo P. Fittipaldi.

„Mane taip pat domina „Formulė-E“. Galimybės lenktyniauti F-2 čempionate nesvarstyčiau net ir sulaukęs pasiūlymo. Atsarginio piloto rolė būtų visai neblogai, bet tokiu atveju turėčiau lenktyniauti kitame čempionate. Prieš kelias savaites kalbėjausi su Guntheriu. Galbūt metų gale gausiu galimybę išbandyti F-1 bolidą. Bet dabar visas mano dėmesys yra skirtas „IndyCar“ čempionatui.“Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Lukas Povilaitis 0
2. smicas 0
3. Aurimas8908 0
4. molinis_e 0
5. Aušrius Kučinskas 0