Hamilton VS Rosberg - asmenybiu skirtumai

2014 Gegužės 22 d. 09:55

Ko ir reikejo tiketis, vis pralenda i virsu ivairios mintys, kai tuo tarpu reiketu tiesiog nutyleti...


Hamilton has told F1's official website that, because of his upbringing, he is "hungrier" for success than Rosberg.

"I come from a not-great place in Stevenage and lived on a couch in my dad's apartment," he said.

"Nico grew up in Monaco with jets and hotels and boats and all these kind of things -- so the hunger is different," Hamilton added.

And when asked what his ideal result on Sunday would be, he admitted: "Ha, finishing first, Fernando finishing second and Sebastian finishing third."

When asked about the recent trend of their on and off-track rivalry, Rosberg said on Wednesday: "I don't know what he (Hamilton) said so I'm not going to comment."

2014 Gegužės 22 d. 10:20

hood'as palieka savo zyme - PR pamokos visko neuzglaisto

2014 Gegužės 22 d. 11:18

Hamilton - still pizdukas, mat būtina į eterį papilt savo arogancijos.

2014 Gegužės 22 d. 11:23

pora metu aprimes buvo, bet siemet liezuvis atsirises kaip niekad - ir draugu peletone nera, ir ne hood'uose auge kiti. lauda jau siule ir nuotrauku kieki su suniukais primazinti social media. aisku, viskas pateisinama kol yra pergale po pergales

2014 Gegužės 22 d. 12:26

Manau gali būti ir kitas scenarijus, pvz galbūt LH su NR specialiai tyčia leisis į žodžių karus, kad ta tarpusavio kova pasauliui būtų įdomesnė, nes kol kas Mersai neįpatingai daug eterio dėmėsio sulaukia, o kai išpūs dviejų "priešų" kovą, rodys juos nuolat :) Nesakau, kad taip yra, sakau, kad taip gali būti.

2014 Gegužės 22 d. 14:59

Pirma, tai labai realus yra ir Misiulio variantas. O antra, nieko blogo čia nematau, ką pasakė Lewisas, ypač dėl pozicijų pirmų trijų. Jam svarbiausia laimėti, o kas už jo, koks skirtumas.

2014 Gegužės 22 d. 15:26

LewisNr1> jei jis isvardino vieta ir tarp ju nera Rosbergo - tai yra labai panasu i "skirtumo nebuvima"?

2014 Gegužės 22 d. 16:30

hmmm kur čia kažkas mato aroganciją?
Kad pasakė, jog kilęs iš paprastos šeimos, augo be jachtų, lėktuvų ir pan., kaip, kad Rosbergas, ir už tai jis turi kitokį pergalės alkio jausmą?

2014 Gegužės 22 d. 16:43

jpuma> gal gali papasakoti, kuo alkio jausmas susijes su Hamiltono sofa? reiketu suprasti, kad del to, jog neaugo ant sofos, Rosbergas maziau nori laimeti? nu tikrai - puiki analize. gal dar priklauso, sofa buvo dviviete ar triviete, istiesiama ar ne? galetumem visus pilotus pagal ta alki sureitinguoti

2014 Gegužės 22 d. 17:15

Klepsidra >> Tu rimtai toks kiauras, ar apsimeti? Aš asmeniškai irgi nenorėčiau, kad komandos draugas būtų arčiausiai manęs ir kad arčiausiais konkurentas čempionato įskaitoje finišuotų šalia manęs. Tai manau logiška. Bet tau per sunku suprasti turbūt. Jei tu būdamas Lewiso vietoj norėtum, kad Rosbergas būtų antras, tai tada sorry, prieš tokį "bajerį" argumentų neturiu. :D

2014 Gegužės 22 d. 20:25

Living on a couch - kalba eina ne apie sofą, o apie gyvenimo lygį ir sąlygas :)

2014 Gegužės 23 d. 16:15

Iš kur Hamiltonui žinot Rosbergo pergalių alkį? Jei gyveno Rosbergas prie jachtų, o ne hood'e, tai mažiau norės nugalėti? Manau kaip tik atvirkščiai, dabar Hamiltonas duoda anglių Nico, todėl pastarasis kaip niekada turi būti motyvuotas ir pastovėti už save.

2014 Gegužės 25 d. 16:59

After GP in Spain Hamilton has apologized Rosberg for using power setting he wasn't supposed to use in order to defend his victory

2014 Gegužės 25 d. 22:31

IÅ¡ post-race press conference.

Lewis, to clean the situation, did you tell the BBC in this interview where you said these things with the boat or didn't you say that?
Hamilton: "I was asked who was hungrier. I think if you ask every driver they will say that they're the hungriest and I said that what gives me the hunger is where I grew up in comparison to where Nico grew up. You know I've always been striving to come and live here. I used to travel around with Nico in his Dad's plane, I used to go to his boat, I used to go to his house, I used to have those experiences and that gave me those experiences and that gave me the desire to want that one day, which gave me the hunger. It was his Dad obviously who inspired me to be where I am today."

So you did say it.
Hamilton: "Yes, but - as Nico said - it was taken out of context a little bit."

Niki Lauda said that in Barcelona you used an engine mode you were told not to and you had to apologise to Nico for that. Do you think that that mode would have helped you win the race today?
Hamilton: "No... today we were using all the modes. In the last race it was a mode that didn't really affect the outcome of the race. We were told that we had to stay in a certain mode. Nico did it in Bahrain and I did it in Barcelona. In this race we stuck to the strategies we had to stick."
Rosberg: "I don't know what Niki is referring to but it's completely normal that we switch modes together you know, we always do that in the races. It's nothing unusual."

2014 Gegužės 25 d. 23:25

Na jei is post-race, tai matosi, kad abu mazina susidariusia tarpusavio itampa, ypac po kvalos. Dziugu zinot. Gal truputeli apsiramins abu ir vel bendraus normaliai kaip anksciau.

2014 Gegužės 25 d. 23:59

o aš kaip tik laukiu didėjančios įtampos, tik tai gali paįvairinti šį sezoną

2014 Gegužės 26 d. 15:36

Chebra, nesakykit, tiek SV ir MW nesutarimai darė F1 įdomesnę, tiek tarp LH ir NR tie nesutarimai baisiai įdomūs, juolab jie lenktyniauja gerokai arčiau vienas kito, nei tai darė SV su MW. Skirtumas tas, kad tiek SV tiek MW buvo labai principingi ir nenusileido nei vienas, todėl ir įvyko ta avarija Turkijoj, todėl ir vyko tokia kova Malaizijoj net porą ratų, tuo tarpu šitoj dvikovoj mano nuomone Rosbergas kiek per švelnus ir per nusileidžiantis, kitaip sakant LH daro manevrus palikdamas Rosbergui spręsti susidurs jie ar ne, o Rosbergas nusprendžia nesusidurti (priešingai nei MW Turkijoj), todėl LH matydamas tokį NR elgesį ir toliau taip elgsis. Nuo viso to mums tik įdomiau, nes manau, kad NR gali kokią dieną ir nepasitraukti kaip tai darė Bahreine, o link viso to gali privesti spaudos spaudimas ir viso šio burbulo pūtimas. :) Ačiū dievui, kad nors ši dvikova gelbsti šį sezona, bo jei koks Massa ar Webberis sėdėtų šalia LH kogero tikrai pagalvočiau apie žiūrėjimą tik Highlights.

2014 Gegužės 26 d. 18:35

Sezonas tikrai geresnis nei pernykštis ar dar keli atgal,vien todėl , kad kova dėl pirmos vietos atvira, vyksta visur, ir trasoje ir už jos ribų. Apdovanojimus ir įdomu stebėti. Matėsi po Monako, kad LH nežino nei kur rankų dėti, nei kur pačiam stovėti, o rosbergas buvo per kuklus, bent jau kol kas...

2014 Gegužės 26 d. 18:56

Nico tikrai geras, bet Hamis yra idomesnis ir manau, kad geresnis, todel, kad jis turi charakteri, yra ambicingas. Jam 2 ar 3 vieta - nepasiekimas.

2014 Gegužės 26 d. 22:26

visiems kitiems 2 ar 3 vieta yra pasiekimas, tik Hamiltonui - ne? *** ***, ka jus rukot?

2014 Gegužės 27 d. 18:02

Nesikeik velnias

2014 Gegužės 28 d. 15:51

skautas >>> prieš 2 metus pirmus 7 etapus laimėjo 7 skirtingi pilotai, dabar Hamis varo į vienus vartus, ir tik gedimas ar kokia nors Rosbego šunybė gali jį sustabdyti, visiškai jokios intrigos.

2014 Gegužės 29 d. 20:41

Smarkiai keitėsi bolidai, tai lengviausia - greit prisitaikantiems pilotams, kolkas geresnė LH pradžia bet ir Rosbergas jau neatsilieka, nematau didelio skirtumo tarp jų tad gali laimėt bet kuris iš jų

2014 Gegužės 30 d. 20:05

Atrodo, kad Mercedes pilotai susitaikė, nors čia tik gandai.

2014 Gegužės 30 d. 21:23

Negandai. Pries pora valandu LH papostino vaikystes nuotrauka su NR ir antraste:
"We have been friends a long time & as friends we have our ups & downs. Today we spoke & we're cool, still friends #noproblem"

TOP naujienos

F-1.lt pulsas