Helmutas Marko: pavyti „Mercedes“ bus labai sunku (2)

Helmutas Marko: pavyti „Mercedes“ bus labai sunku
logo Rugpjūčio 01 d. 10:05, Red Bull Content Pool

„Red Bull“ kompanijos konsultantas Helmutas Marko mano, kad „Mercedes“ dominavimas tęsis iki 2022 metų ir tik vėliau kitos komandos gaus šansą dėl pakeistų reglamento nuostatų.

Helmutas Marko: „ Esu įsitikinęs, kad jie dominuos ir kitais metais, nes bolidų modernizacijos procesas yra apribotas. Pavyti „Mercedes“ dabar yra beveik neįmanoma. Adrianas Newey dabar nagrinėja mūsų mašiną, bet kaip kompensuoti jėgainės galios trūkumą - neaišku, nes „Mercedes“ papildomos galios surado žiemą. Dėl to mes visi truputį nervinamės.

Pirmosios šių metų lenktynės įkvėpė vilties – jei ne bolido problemos, Maxas turėjo gerų šansų. O ir antrose lenktynėse Spielberge jis buvo greitas. Silverstouno trasa niekada mums netiko, bet mes kovosime. Gal kažkuriuo momentu „Mercedes“ irgi nepasiseks, situaciją gali įtakoti ir labai glaustas varžybų tvarkaraštis.

Apribojimai dėl viruso? Visi šie testai ir sveikatos apsaugos taisyklės yra nemalonūs, bet tai yra geriau, nei nelenktyniauti iš viso. Džiaugiuosi, kad turiu galimybę suvažinėti į namus tarpuose tarp varžybų, bet mechanikams yra kur kas sunkiau – dienomis tarp etapų jie privalo būti užrakinti viešbučiuose“.


Komentarai (2)
fnatic
IP: 08065f6 | 08/01 14:37 Atsakyti
Tai vis dėl to vistiek Red Bull atsilieka dėl variklio galios? Ar jie nesidžiaugia turėdami nepriklausomą variklių gamintoją, negu kai turėjo Ferrari, Renault, kurie tą variklį kaip dežutę į bolidą įkiša ir jokios programinės įrangos valdymo, jokio party mode nėra, o dabar visą tai turi...
RBR
IP: 1037830 | 08/01 11:39 Atsakyti
Taip ir galvojau, kad mechanikai užrakinti sėdi ir namų nemato. Ilgai dar jie atsimins šių metų sezona
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas