Į Spielbergą atvežta daugiau kaip 10 tūkst. koronaviruso testų (1)

Į Spielbergą atvežta daugiau kaip 10 tūkst. koronaviruso testų
logo 2020 Birželio 25 d. 11:18, Renault Sport

Jau šios savaitės pabaigoje Spielberge įvyks pirmosios šio sezono „Formulės-1“ lenktynės - praėjus 112 dienų po to, kai varžybos turėjo įvykti Melburno trasoje.

Labai ilgos pauzės priežastis yra aiški – į Spielbergą jau pristatyta daugiau kaip 10 tūkst. COVID-19 testų. Iš daugiau kaip trijų tūkstančių komandų darbuotojų ir kitų specialistų, įprastai dalyvaujančių „Formulės-1“ lenktynėse, GP etape Austrijoje galės dalyvauti tik tie, kieno testas bus neigiamas.

Testus atliks „Eurofins Genomics“ kompanija, o tai bus iš viso apie 3000 žmonių, kuri laimėjo FIA paskelbtą konkursą pirmiems trims etapas – dviem Austrijoje ir vienam Vengrijoje.

„Kiekvienas iš darbuotojų autodrome, o tai – apie trys tūkstančiai žmonių galės patekti į savo darbo vietą su neigiamu COVID-19 testu – ne senesniu nei 4 dienos. Visi vietiniai autodromo darbuotojai į trasą pateks taip pat tik po patikrinimo – testas jiems bus organizuotas vietoje.

Mes organizuosime dvidešimt postų su daugiau kaip 50-čia medikų. Kas penkias dienas kiekvienas GP etapo dalyvis turės duoti analizes. Tai vyks visiškai anonimiškai, analizės gaus savo numerį ir niekas iš mūsų nežinos, kam būtent testas priklauso – šią informaciją turės tik medikai, įgalioti vietos valdžios.

Jei kieno nors testas bus teigiamas, bus nuspręsta, kam būtent testas priklauso ir bus priimtos būtinos izoliacijos priemonės.

Tai visiškai atitiks uždarų varžybų protokolą, kuris yra suderintas su Austrijos vyriausybe ir „Red Bull Ring“ autodromu“, - sakė „Eurofins Genomics“ vadovai.


Komentarai (1)
YZF
| 06/25 14:26 Atsakyti
Ne sios o kitos savaites pabaigoje.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas