Ieškau klaipėdiečio išmanančio apie F1

2014 Vasario 05 d. 13:17

Sveiki,

Tai žaidimų tema. Nuskambės gal juokingai, bet yra kaip yra. Ieškau klaipėdiečio, kuris domėtūsi ir išmanytų apie F1, suprastų lenktynes ir jų strategiją, kitus aspektus. Ieškau, nes man reikia lenktynių inžinieriaus. Kadangi dalyvauju keletoj čempionatų ir ruošiuosi pradėti dalyvavimą gerokai rimtesniuose pasauliniuose turnyruose - lenktynių inžinieriaus pagalba yra aukso vertės. Kol kas šį vaidmenį sėkmingai atliko mano mergina (t.y. informavo apie kuro sąnaudas, variklio, stabdžių likutį, lenktynių tempą ir panašiai), tačiau einant į rimtesnes lygas reikia nusimanančio žmogaus, su kuriuo būtų galima suplanuoti A B C strategijas, kuris varžybų metu pats sugebėtų spręsti, kuri strategija tuo metu geriausia ir panašiai. Žinoma, visa tai galima darytis pačiam, tačiau blaškymasis iškarto atima brangias sekundes. Pats šiomis dienomis investavau nemažą sumą perkant profesionalų vairą, playseatą, tad visą šį reikalą noriu pakelti į aukštesnį lygį. Tiesa, lenktynių inžinierius visą info gauna atskirame papildomame ekrane. Jeigu yra norinčių, t.y. suvalgys apie 3-4 valandas per savaitę. Rašykite emailu: [email protected]

2014 Vasario 05 d. 13:19

Jeigu yra norinčių, t.y. entuziastų, iškarto informuoju jus, kad ši veikla suvalgys apie 3-4 valandas per savaitę. Rašykite emailu: [email protected]

2014 Vasario 05 d. 16:40

Jei ne paslaptis ka cia zaidi?

2014 Vasario 05 d. 17:50

Gali bandyti pats susiprogramuoti ivairius nustatymus (setupus) ir priklausomai nuo situacijos, parinkti reikiama. Taip pat issiaiskini sustojimu taktikas ir suplanuoji kokiam rate kada stosi. Susidarai plana ir poto jo laikaisi. Gana nesunkiai imanoma viska atlikti ir paciam. Tam treniruotes ir skirtos.

2014 Vasario 05 d. 18:11

Xtremez> Taip, tai tikrai įmanoma ir nėra sunku, tačiau tik išankstinis taktikos parinkimas ir jos laikimasis nėra geriausias sprendimas, nes varžybų metu reikia atsižvelgti į varžovus, ar tu už kažko stringi ir tau reikia ankstinti stojimą, reikia žiūrėti kur daug maž po stopo išlįsi, kad vėl nestrigtum, o tai visa pačiam sužiūrėti - tikrai kainuoja sekundes trasoje. Kitas viso šio reikalo aspektas, kad su lenktynių inžinieriumi tu dar labiau įsijauti į tą simuliavimą, į tą simracingą. Todėl šitokia veikla gali būti ne tik papildomas įdomumas man, tačiau puikus užsiėmimas ir laiko praleidimas F1 fanui.

2014 Vasario 05 d. 19:54

Damn, gaila , kad Klaipėda toli man ;x prisidėčiau mielai :D

2014 Vasario 05 d. 20:08

Misiuli> jeigu pvz FSR dalyvausi, tai komanda tau viską duos, tiek setupus tiek taktikas reguliuos. Aišku nebent pats kursi komanda. O šiaip yra gana vykusi praktika teamspeak naudoti, tai ir su komandos draugu trasoj palaikysi verbailinį ryšį ir su tuo so-called inžinierium

2014 Vasario 05 d. 20:12

db> Geri dalykai, tačiau FSR persikėlė ant rF2 platformos, o to daryti pats nesiruošiu, nebent rasčiau aktyvų kolegą, kuris irgi norėtų teamupintis ant FSR. Pradžioj bandau trintis prie GPVWC Superleague plius pradėti iRacing.

2014 Vasario 06 d. 00:34

Misiuli> neverta iRacing pirkt, geriau investuok į Assetto Corsa, palauk kol Lotus T125 Exos ir MP mode update, o tada tai bus smagumas. O iRacing - nežinau kiek uždirbi, bet su laiku pasidarys per brangus malonumas (a koks ten malonumas, amerikaškos šūdo primalę po visokių bereikalingų update'ų ir dar paskutines kelnes numaus už content).

2014 Vasario 06 d. 01:47

Sub7> Kažkas paskaitęs šią temą atsiuntė laimėtą code for month licence - tai tikrai pamėginsiu.Ačiū už patarimus.

2014 Vasario 06 d. 01:48

Čia aš apie iRacing kodą :)

2014 Vasario 08 d. 01:31

Mislius> Užsiimk tikru lenktynevimu, negu akiu varvinimu prie monotoriaus.

2014 Vasario 08 d. 02:08

Dalyvauju kartingų megėjų varžybose ir gana dažnai. Pilnai patenkinti lenktyniavimo poreikiui reikia laaabai daug pinigų. O mano poreikiai nėra patenkinami praleidžiant prie vairo tarkim 3-4 h per savaitę (kas bet kokiom aplinkybėm yra brangu). Nepaisant nepatogumų (ilgų kelionių, šalčių ir t.t.) vistiek dalyvauju realiose varžybose pagal galimybes. Tad be virtualaus lenktyniavimo savo aistros nepatenkinu.

2014 Vasario 09 d. 14:49

Misiuli, neklausyk tu to 8 titulo, aš kuo toliau tuo labiau pastebiu jo bandymą pamokyt ar gyvent, ar rašyt taisyklingai ar už ką sirgt ar nesirgt. Titule, amžius proto nereiškia, ir tu geriausias to pavyzdys. O šiaip, Misiuli, kokia tavo monitorių sistema? Gal turi triple-screeną?

2014 Vasario 09 d. 15:24

db> Nea, triple screen man neduotų jokios naudos, nes visad naudoju TV kamerą ant bolido viršaus, o ne iš šalmo. Naudoju savo 59inch 21:9 Phillips televizorių (pakenčiamas input lag ir responce time), o papildomą informaciją pateikiu į Dell U2713HM (27"). Kol kas inžinieriaus nerandu. :( Na atnaujinsiu šią temą prasidėjus sezonui, gal daugiau puslapio lankytojų užmatys šią temą.

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. HK 0
2. pavojus 0
3. ramudu 0
4. vytukas1977 0
5. kaimietisdmc 0